Neler Yeni

Yardım Oyuna girdiğimde fps 15-20 civarında geziyor 1-2 saat sonra normal oluyor ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Merhabalar arkadaşımın bilgisayarında oyunları açtığında fps 10-20 civarında geziyor biraz bekledikten sonra yükseliyor.
Bilgisayar özellikleri HP-Pavilion 15-ec2023nt AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB Ram, RTX 3050
Bu arada bilgisayara yük testi yaptığımızda 85 i geçmiyor bütün driverlar güncel, sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir ?

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Merhabalar arkadaşımın bilgisayarında oyunları açtığında fps 10-20 civarında geziyor biraz bekledikten sonra yükseliyor.
Bilgisayar özellikleri HP-Pavilion 15-ec2023nt AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB Ram, RTX 3050
Bu arada bilgisayara yük testi yaptığımızda 85 i geçmiyor bütün driverlar güncel, sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir ?
bi bilgim yok vereceğim cevap sacma olabilir fakat optimize ediyor olabilirmi? Çünkü bendede warzone ve fortnite gibi oyunlar oynarken her girdigimde ilk başta fps düşük oluyor sonradan duzeliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi bilgim yok vereceğim cevap sacma olabilir fakat optimize ediyor olabilirmi? Çünkü bendede warzone ve fortnite gibi oyunlar oynarken her girdigimde ilk başta fps düşük oluyor sonradan duzeliyor
Kankam o mapin renderlanmasından kaynaklı benim bahsettiğim oyunlar daha çok lol rocket league gibi oyunlar.

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Canın sağ olsun

Chiziru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Topcu
aynı şekil fortnite oynarken geç açılıyo drop yiyorum nasıl geçiyor bir bilgin varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
aynı şekil fortnite oynarken geç açılıyo drop yiyorum nasıl geçiyor bir bilgin varmı
Kankam bunun için ayrı konu açabilirsin bu konunu altını meşgul etmeyelim lütfen.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Efe Erdoğan
Kankam bunun için ayrı konu açabilirsin bu konunu altını meşgul etmeyelim lütfen.
Bilgisayarın prize devamlı takılı durduğu için pil sağlığı açısından bi noktada pil dolumunu durdurup bi süre pili kullanıp sonra şarjı tekrar aktif etmiyo dimi geçenlerde bi arkadaşımda böyle saçma bir şey vardı çözdümü çözdüyse nası çözdü hatırlamıyorum öyle olabilir mi sizde de pili kontrol ettiniz mi hiç oynarken

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Bilgisayarın prize devamlı takılı durduğu için pil sağlığı açısından bi noktada pil dolumunu durdurup bi süre pili kullanıp sonra şarjı tekrar aktif etmiyo dimi geçenlerde bi arkadaşımda böyle saçma bir şey vardı çözdümü çözdüyse nası çözdü hatırlamıyorum öyle olabilir mi sizde de pili kontrol ettiniz mi hiç oynarken
Hocam pil dolu oluyor oynarken hiçbir sıkıntı yok o konuda.

MehmetB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mehmet Bozkurt
muhtemelen ssd sorun yaratıyordur dostlar. en az 20-30 gb boş alan bırakın yine de aynı problem oluyorsa nvidia'dan driverları güncel tutmakta fayda var bu sebepten ötürü yaşamıştım aynı problemi bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
muhtemelen ssd sorun yaratıyordur dostlar. en az 20-30 gb boş alan bırakın yine de aynı problem oluyorsa nvidia'dan driverları güncel tutmakta fayda var bu sebepten ötürü yaşamıştım aynı problemi bende
Hocam ssd boş yeni format atıldı aynı sorun devam ediyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
oyunun kullandığı ekran kartını kontrol edin
nvidia denetim masası>3d ayarlarının yönetilmesi>program ayarları ....
Hocam onları da hallettik farklı bir sorun var hem böyle bir şey olsa neden sonrasında fps yükselsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,125
Üyeler
151,352
Son üye
srknyvz
Top Bottom