Neler Yeni

Oyuna girerken bi anda ekran kararıyor fanlar son hız dönüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
furkan akgün
Sa başlıktada yazdığım gibi sadece the finals oynunda olan bir şey oyun tıklıyorum oyunu açarken bi anda ekran gidiyor ekran kartı fanları son hız dönüyor
Sistmim rx580 8gb amd ryzen5600 MSİ A320M-A-PROankart var bu sorun neden oluyor çözümü bilen varsa yardımcı olabilirmi ben yazılımsal olduğunu düşünüyorum

crushizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fuat Arslan
Sa başlıktada yazdığım gibi sadece the finals oynunda olan bir şey oyun tıklıyorum oyunu açarken bi anda ekran gidiyor ekran kartı fanları son hız dönüyor
Sistmim rx580 8gb amd ryzen5600 MSİ A320M-A-PROankart var bu sorun neden oluyor çözümü bilen varsa yardımcı olabilirmi ben yazılımsal olduğunu düşünüyorum
Sorunu çözebildinmi?

SVSLI58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gürsel KILAVUZ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım | Yazılım
Instagram
@kilavuzgursellll
Steam
kilavuzgursel
Kuvvetle muhtemel ekran kartı arızası. XFX MERCH 319 6800XT kartta başıma gelmişti sorunu ekran kartını değiştirerek çözdüm. Sana tavsiyem elindeki kartı 3D-Mark testine ve Furmark testine sok. Aynısını yapıyorsa sorun ekran kartındadır. Ayrıca DDU ile driveri kaldırıp tekrar sıfırdan temız kurulum yap. Power kaynaklı olsaydı direk gücü keserdi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,673
Üyeler
155,453
Son üye
extinct
Top Bottom