Neler Yeni

Oyuna girince internet gidiyor.

Yogurtcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
Bir kaç gün önceye kadar böyle bir sorunum, derdim yoktu fakat bir anda oyunlarda pingim uçmaya başladı. Cs2'de sabit 1k ms ile oynuyorum, bannerlordda ise online oyuna girince 4-5dk sonra bilgisayar direk internet bağlantısını kesiyor kafayı yiyeceğim. oyunların dışında bir problem olmuyor günlük kullanımda ama oyun esnasında neden böyle yapmakta anlamış değilim.

eren28tr

80+ Gold
Bir kaç gün önceye kadar böyle bir sorunum, derdim yoktu fakat bir anda oyunlarda pingim uçmaya başladı. Cs2'de sabit 1k ms ile oynuyorum, bannerlordda ise online oyuna girince 4-5dk sonra bilgisayar direk internet bağlantısını kesiyor kafayı yiyeceğim. oyunların dışında bir problem olmuyor günlük kullanımda ama oyun esnasında neden böyle yapmakta anlamış değilim.
Modemi resetlemeyi dene.

Yogurtcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu denemedim de zaten hiç değiştirmedim modemin ayarlarından bir şey. ama eğer yinede çözülür derseniz nasıl yapacağıma dair video atarsanız sevinirim modem markası tenda

Starlex

80+ Bronze
Eğer lan kablosundan bağlı ise lan anakartındaki lan ışıkları oyuna girdiğinde yanıyormu

Yogurtcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer lan kablosundan bağlı ise lan anakartındaki lan ışıkları oyuna girdiğinde yanıyormu
Adaptör yardımı ile bağlanıyorum kablo ile bağlanmayı denicem onun setupını ayarlamam lazım

Starlex

80+ Bronze

eren28tr

80+ Gold
Onu denemedim de zaten hiç değiştirmedim modemin ayarlarından bir şey. ama eğer yinede çözülür derseniz nasıl yapacağıma dair video atarsanız sevinirim modem markası tenda
Modemin Reset tuşuna 10-15 saniye iğne yada kürdan ile basılı tut resetlenir ama modem kurulumu yapman gerekebilir yalnız bunu denemeden önce kablo ile dene ilk önce o zaman.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,497
Üyeler
150,497
Son üye
Rank1kata
Top Bottom