Neler Yeni

Oyuna girince kasadan garip ses geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
polad müseyibli
Sadece oyuna girdiğimde kasadan hafif garip bir ses geliyor 1 haftadır aldım hoparlörden sanıyordum ama çıkardım şimdi değilmiş. Ana ekranda googlede olunca falan gelmiyor. Neden ola bilir çok korkuyorum bilgisayar arızalı mı? i5 12400f+ rtx 4060 var

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Serkan Barındık
Fan sesimi geliyor hocam nasıl bir ses?

grasdiyas

80+ Silver
coil white dir büyük ihitimal cızırtı gibimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
polad müseyibli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
coil white dir büyük ihitimal cızırtı gibimi
evet hocam oyuna girdiğimde geliyor valoranta mesela ana ekranda gelmiyor hafif sivrisinek sesi gibi sinir edici bir ses
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan sesimi geliyor hocam nasıl bir ses?
oyuna girdiğimde başlıyor bu ses normal fan sesi değil hocam sinir edici bir ses zarar verirmi karta yada bozuk mu? iyi fps ve ısı değerleri görüyorum

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Serkan Barındık
Acaba fan mı sürtüyor.

Lumbuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
Aynısı bana oluyor. Konu açacaktım hatta. Birkaç deneme yaptım. Fanlar devir almadan önce geliyor bu ses. 180-190W çekmeye başlayınca ekran kartı o zaman oluşuyor. Sokaktaki trafolardan gelen elektrik akarken oluşan direnç sesi gibi bir şey olduğunu sanıyorum. Fanlar devirlendiğinde mi başlıyor ona bi dikkatli bak istersen. Bu arada bir sorun yaşamadım hiç.

grasdiyas

80+ Silver
evet hocam oyuna girdiğimde geliyor valoranta mesela ana ekranda gelmiyor hafif sivrisinek sesi gibi sinir edici bir ses
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyuna girdiğimde başlıyor bu ses normal fan sesi değil hocam sinir edici bir ses zarar verirmi karta yada bozuk mu? iyi fps ve ısı değerleri görüyorum
coil white zararsızdır bi sıkıntı olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
polad müseyibli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece oyuna girdiğimde kasadan hafif garip bir ses geliyor 1 haftadır aldım hoparlörden sanıyordum ama çıkardım şimdi değilmiş. Ana ekranda googlede olunca falan gelmiyor. Neden ola bilir çok korkuyorum bilgisayar arızalı mı? i5 12400f+ rtx 4060 var
Şimdi kontrol ettim. Valorant gibi oyunlarda 250-350 fps alıyorlen yada Cod mw3 te falan hiçbir ses yok geliyorsada ben duymuyorum. Ama minecrafta girdiğimde 1500-2500 fps alıyorken ses duyulabilir hale geliyor minecraftta fpsimi 250 ye çekince ses yeniden gidiyor. Sorun olduğunu düşünmüyorum hocam sizce?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,264
Üyeler
153,523
Son üye
onurrrrr1
Top Bottom