Neler Yeni

Oyuncu Koltuğu mu Yoksa Yönetici koltuğu mu ?

restless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
vecdi
Bütçe
10000
Bunun için 10k bütçe ayırdım kafamda yıllardır dandirik şeyler kullanıyorum, youtube videolarında insanlar oyuncu koltuklarındansa ofis koltuklarını tercih etmemizi söylüyor yinede emin olamadım bilgisayar başında çok vakit geçiyorum, en iyisi ne ise onu alacağım, ya oyuncu koltuğu yada yönetici - makam koltuğu yardımcı olursanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Muhammet
Şahsen ofisteki koltuktan eve alasım var terletmiyor kumaş rahat kol desteği harika...

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Alacaksan kaliteli ofis veya makam Koltuğu al. Hem daha kullanışlı hem daha ergonomik hem daha konforlu oluyorlar.

Oyuncu koltukları fazla abartılıyor, gereksiz pahalılar. 10 bin TL bütçeye çok kral koltuklar var. Tavsiye olarak bürosit banzai önerebilirim.

restless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
vecdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani bilemedim bürosit koltuklara baktım ama bek desteği yok gibi sanki

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Halit KÖK
Bunun için 10k bütçe ayırdım kafamda yıllardır dandirik şeyler kullanıyorum, youtube videolarında insanlar oyuncu koltuklarındansa ofis koltuklarını tercih etmemizi söylüyor yinede emin olamadım bilgisayar başında çok vakit geçiyorum, en iyisi ne ise onu alacağım, ya oyuncu koltuğu yada yönetici - makam koltuğu yardımcı olursanız sevinirim
Oyuncu koltuğu kullanıyorum bı koltuğa 3.5k verilirmi diyodum gittim aldım verilirmiş😅 çokca menmunum öneririm

Top Bottom