Neler Yeni

oyuncu koltuğu önerisi (corsair koltuk ?)

frknz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
furkan
selamlar iyi forumlar gerek oyunlar gerek başka işler için masa başında çok fazla zaman geçiriyorum bu yüzden ergonomisi iyi olan bir koltuk arayışı içindeyim hawk exvega zio xdrive gibi markalardan baktım en iyisi hawk gibi geldi kumaş olmasını da istiyorum hawk fab serisi alayım diye düşündüm ama çok fazla yerli markalardan oyuncu koltugu alınmaz tarzında yorumlar gördüm dxracer koltuklar da çok pahalı. Sitelerde gezinirken itopyada corsair tc 100 relaxed fabric koltugunun güzel bi indirime girdiğini gördüm sizce corsair koltuk alınır mı hawk fab serisi ile aradaki 2k fiyat farkına değer mi ?

ciman145

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
caner inan
bende koltuk arayışı içindeydim. birkaç gün önce ikea markus modeli almaya karar verdim ve aldım. bu ürün hakkında hep iyi yorumlar duydum. 10 yıl garantili bir ürün . şimdilik memnunum ama fiyatı bir tık fazla bence. yine de aldım

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
bende koltuk arayışı içindeydim. birkaç gün önce ikea markus modeli almaya karar verdim ve aldım. bu ürün hakkında hep iyi yorumlar duydum. 10 yıl garantili bir ürün . şimdilik memnunum ama fiyatı bir tık fazla bence. yine de aldım
Harbi pahalıymış :D 850 TL kargosuyla beraber 9,350 e geliyor

Top Bottom