Neler Yeni

Oyuncu koltuğu önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Muhammed Karakaya
Twitter
mkarakayam
Terletmesini istemiyorsan Exvega kumaş dokuma al premium kumaş alma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Muhammed Karakaya
Twitter
mkarakayam
İyi hocam aynı şey sayılır zaten içinize bu sindiyse bu olsun. Hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Muhammed Karakaya
Twitter
mkarakayam
Ya

exvega ve hawkta olumsuz yorum yapanlarda olmuş oturma yeri kırılıyor diye de genede aldım 🥲
Ben de okudum bir sürü şey halıda kaymıyor tekerleği,gereksiz ağır falan diye geldi memnunum şuan. Takmayın en fazla gönderirsiniz geri.

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emircan Doğankaya
Merhabalar gaming oyuncu koltuğu arıyorum güçlü ve sağlam f/p odaklı rahat ve ergonomik. En önemlisi ise rahatlıkla 150 160 kg bir insanı taşıyabilecek bir oyuncu koltuğu arıyorum. Lütfen önerilerinizi bekliyorum. Birde vade farksız taksitli varsa harika olur.

9500 e çıkabilirseniz bunu öneriyorum 2 yıldır kullanmaktayım paslanma,yırtılma,soyulma hiçbir sorun yok.

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Burak
Ben de okudum bir sürü şey halıda kaymıyor tekerleği,gereksiz ağır falan diye geldi memnunum şuan. Takmayın en fazla gönderirsiniz geri.
Sizde hangisi mevcut
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ho

9500 e çıkabilirseniz bunu öneriyorum 2 yıldır kullanmaktayım paslanma,yırtılma,soyulma hiçbir sorun yok.
Hocam çıkarım da hala kararsızım Allaha emanet satın aldım hawk future yi heran vazgecebilirim almaktan o derece 😅

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emircan Doğankaya
Sizde hangisi mevcut
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ho

Hocam çıkarım da hala kararsızım Allaha emanet satın aldım hawk future yi heran vazgecebilirim almaktan o derece 😅
Vallaha en uygununu bulursunuz inşallah.

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Burak
Andromeda 2024 Mevcut 6aya yakındır kullanıyorum.
Hepsi de türk markası bilemiyorum ya kararsızım hawk duydum güzel diyorlar exvegaya afedersin bol bol sovuyorlar ama aralarında iyi bahsedenler var hawkta daha çok iyi yorum daha az şikayet oluyor xdrive herhalde liderliği hawka kaptırdı tr de xdrive çok tercih edilmiyor eskisi gibi sanırım

Top Bottom