Neler Yeni

Öneri Oyuncu koltuğu tavsiyesi

CharonIV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Ferdi KİRAZ
Bütçe
4000
Merhabalar arkadaşlar. Bir oyuncu koltuğu almaya karar verdim ancak markalardan ve kalitesinden pek anlamıyorum. Sağlam, dayanıklı, parasının hakkını veren ve tercihen geriye doğru yaylanabilen bir oyuncu koltuğu önerir misiniz? Bütçem 4 bin TL ye kadar çıkabilir. Bu fiyat üzerinde parasının hakkını veren bir koltukta önerebilirsiniz belki bütçeyi aşabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
bende bir koltuk almayı planlıyorum beğendiğim ürün ofisel alpha fab1 ürünü tercih etme sebebim kumaş olması muadillerinde ki deri kaplama 1-2 sene sonra soyulmaya dökülmeye başlıyor elbet derisi kaliteli olan vardır ama onlar da herhalde 10K bantlarında olan ürünlerdir dilerseniz yazdığım ürünü ve firmanın diğer ürünlerini inceleyin ben yerinde görüp inceledikten sonra satın almayı planlıyorum.

CharonIV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Ferdi KİRAZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende bir koltuk almayı planlıyorum beğendiğim ürün ofisel alpha fab1 ürünü tercih etme sebebim kumaş olması muadillerinde ki deri kaplama 1-2 sene sonra soyulmaya dökülmeye başlıyor elbet derisi kaliteli olan vardır ama onlar da herhalde 10K bantlarında olan ürünlerdir dilerseniz yazdığım ürünü ve firmanın diğer ürünlerini inceleyin ben yerinde görüp inceledikten sonra satın almayı planlıyorum
bende bir koltuk almayı planlıyorum beğendiğim ürün ofisel alpha fab1 ürünü tercih etme sebebim kumaş olması muadillerinde ki deri kaplama 1-2 sene sonra soyulmaya dökülmeye başlıyor elbet derisi kaliteli olan vardır ama onlar da herhalde 10K bantlarında olan ürünlerdir dilerseniz yazdığım ürünü ve firmanın diğer ürünlerini inceleyin ben yerinde görüp inceledikten sonra satın almayı planlıyorum.

Bu koltuk benimde almak istediklerim arasında, yorumları falan da iyi aslında koltuğun. Kumaş olunca temizlemesi zor olur diye düşünüyorum. Ama deri olanlarda üstünden kayarım gibi geliyor.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Merhabalar arkadaşlar. Bir oyuncu koltuğu almaya karar verdim ancak markalardan ve kalitesinden pek anlamıyorum. Sağlam, dayanıklı, parasının hakkını veren ve tercihen geriye doğru yaylanabilen bir oyuncu koltuğu önerir misiniz? Bütçem 4 bin TL ye kadar çıkabilir. Bu fiyat üzerinde parasının hakkını veren bir koltukta önerebilirsiniz belki bütçeyi aşabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

bu fiyata daha iyisi gelmedi. 1 yıldır kullanıyorum alırken çok araştırdım en iyisi halen bu. kol dayama kumaş ayakalr demir kaltesi ve duruşu çok güzel.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

bu fiyata daha iyisi gelmedi. 1 yıldır kullanıyorum alırken çok araştırdım en iyisi halen bu. kol dayama kumaş ayakalr demir kaltesi ve duruşu çok güzel.
kadife görünümde gibi duruyor ama 1 yıl sonra kumaşın durumu nedir?

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
kadife görünümde gibi duruyor ama 1 yıl sonra kumaşın durumu nedir?
Harika hocam kumaş demişim de kumaş degil alcantara döşeme diyebiliriz daha yumuşak ve göze daha güzel duruyor. Alırken de sormuştum fotoğraflarda kumaş gibi durmuyordu alcantara kullanıyoruz demişlerdi orijinal alcantara döşeme olamaz zaten parasından belli ama kalitesi güzel suanlik bir deforme yıpranma yırtılma yok. Ve yumuşaklığı çok güzel

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
nk

1 haftadır kullanıyorum alpha fab1 den geçtim exvega güzel koltuk f/p

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
ben de vesta mı alsam diye düşünüyorum. boyut olarak andromeda büyük gibi geldi biraz. ev 1+1 olduğu için çok da alan kaplamasın istemiyorum.

Jkar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Doğukan
Top Bottom