Neler Yeni

Oyuncu koltuğuna gerek var mı alınır mı yardım

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berkem Özevim
Bütçe
800
Arkadaşlar ekteki koltuğu bulunduğum şehirde bir internet kafede 2. el olarak buldum adamın dediğine göre 3-4 ay sadece kullanılmış yastıkları kullanılmamış 800tl gibi bir ücrete bırakacağını söyledi biraz pazarlık sonrasında şimdi benim 2 sorum var ilki bu koltuk alınmaya değer mi
2.si ise tekli koltuk kullanıyorum şu an tekli koltuktan buna geçmek için 800 TL vermeye değer mi gerçekten parasını hak eden bir şey mi yardımcı olur musunuz
1607016604754.png

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berkem Özevim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
Cidden normal koltuktan sonra geçince farkı anlıyorsun. Soruna gelirsek Xdrive kalitelidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
Arkadaşlar ekteki koltuğu bulunduğum şehirde bir internet kafede 2. el olarak buldum adamın dediğine göre 3-4 ay sadece kullanılmış yastıkları kullanılmamış 800tl gibi bir ücrete bırakacağını söyledi biraz pazarlık sonrasında şimdi benim 2 sorum var ilki bu koltuk alınmaya değer mi
2.si ise tekli koltuk kullanıyorum şu an tekli koltuktan buna geçmek için 800 TL vermeye değer mi gerçekten parasını hak eden bir şey mi yardımcı olur musunuzAlıntıyı görüntüle
2 hafta önce şok da 900tl ye sıfır rampage vardı keşke onu yakalasaydın

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Bi de ayaklığı olaydı iyiydi :D Şu an bacaklarım ağrıyor tek isteğim pc başında bacağımı uzatmak.

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
800₺ ye gayet alınır hem piyasa fiyatı böyleyken. Almadan önce gidip koltukta hasar, deformasyon vs. var mı diye kontrol etmeden almayın bence.

Ben de Rampage KL-R88 Şok a geldiği zaman almıştım 900₺ ye, piyasa fiyatı 1250-1400 idi...

Benim düşüncem 1200-1600₺ lik koltuklarda pek fark olmadığı yönünde. Genelde hepsi aynı özellikleri sunuyor. Tek farkları malzeme kalitesi ve görünüşleri oluyor. Ve hiçbiri de pişman edecek malzeme kalitesine sahip olmuyorlar zaten...

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berkem Özevim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berkem Özevim
800₺ ye gayet alınır hem piyasa fiyatı böyleyken. Almadan önce gidip koltukta hasar, deformasyon vs. var mı diye kontrol etmeden almayın bence.

Ben de Rampage KL-R88 Şok a geldiği zaman almıştım 900₺ ye, piyasa fiyatı 1250-1400 idi...

Benim düşüncem 1200-1600₺ lik koltuklarda pek fark olmadığı yönünde. Genelde hepsi aynı özellikleri sunuyor. Tek farkları malzeme kalitesi ve görünüşleri oluyor. Ve hiçbiri de pişman edecek malzeme kalitesine sahip olmuyorlar zaten...
Zaten bildiğin dükkandan gidip metroyla getirmem gerekecek ne yazık ki

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
Cenk
Uzun zaman geciriyorsan pc de düşünme al ama fiyatlarını bilmiyorum fiyat araştırmasını iyi yap.
2.si ise tekli koltuk kullanıyorum şu an tekli koltuktan buna geçmek için 800 TL vermeye değer mi gerçekten parasını hak eden bir şey mi yardımcı olur musunuzAlıntıyı görüntüle

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berkem Özevim
Oyuncu koltuğu değilde bütün vücüdü kaplayan koltuklar diyelim, alınır.
Sence tekli koltuktan buna geçmeye değer mi 800tllik fark var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun zaman geciriyorsan PC de düşünme al ama fiyatlarını bilmiyorum fiyat araştırmasını iyi yap.
Yaklaşık günde 10-15 saati buluyor boş günlerimde özellikle karantinada her günüm böyle neredeyse ama tekli koltuktan faydası var mı onu bilmiyorum

Top Bottom