Neler Yeni

Oyuncu Laptop'u vs Masaüstü PC

Flippy

80+

Nacro1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
adnan erkan
laptopta oyun oynanmaz arkadaş bende asus rog g731gv var dota 2 de %95 işlemci sıcaklığı klimayı açmadan oynamak imkansız gibi sıkıntı baya masaüstünü bu laptop un yarı fiyatında alsam çok iyi değerler ve çok daha sağlıklı oynarım eminim ama denemedim :D

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Hocam kullanım amacınıza göre değişir o. Seyahat yaparım istediğim yerde adaptörü ile oynarım diyorsanız Laptop. Bir yere sabit kalacak iseniz takas yapmanızı düşünmem. Bana göre bu cihazla takas etmenin mantığıda yok. Kasayı elden çıkartıp 0 bir şey alabilirsin kendine tabi piyasayı bilemiyorum şu an nasıldır. Laptop'ta bal gibi oyun oynanır soğutucu takviyesi ile 78-79 derecelerde Spider-Man,RDR2 ve Valorant oynayabiliyorsam demek ki oynanıyor yani.

xxenomm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Batuhan Karakaş
Yav arkadaş ne saçma yorumlar var okudukça geriliyorum. Adam laptopa ihtiyacım var diyor. LAPTOPA İHTİYACIM VAR... diyor. Hala ısrarla laptop alınmaz bilmem ne diye boş yapıyorlar.
İhtiyacın varsa güzel bir laptop kardeşim alabilirsin. 1 ay önce filan 17.000₺'ye satılıyordu o laptop haberin olsun. Senin sistemle kafa kafaya geliyorsa düşünebilirsin aksi halde üstüne para almayı teklif edersin.

Top Bottom