Neler Yeni

Çözüldü✓ Oyunda Ekran kartı Çöktü hatası Alıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
melsa
Laptopum eski bir laptop nvidia gt 740m var. 2 güne kadar hiç bir şey olmadan açılan oyunlar düne kadar açılmamaya başladı valorant oynuyodum sorunsuz. Ama laptopum plague inc bile açmamaya başladı. ddu ile sürücüleri sıfırladık, tekrar yükledik sonra olmadı, sonra eski sürümleri tekrar yükledik yine olmadı. laptopu sıfırladım yine düzelmedi. ama !!!!!!!!!! bu zihinsel engelli laptop minecraft ı sorunsuz çalıştırıyor diğer oyunlarda böyle saçmalık değil mi. lütfen yardım edin. bunu çözecek bir baba yiğit yok mu.

Ekran görüntüsü 2024-08-25 015127.png
ssd.png
hmm.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptopum eski bir laptop nvidia gt 740m var. 2 güne kadar hiç bir şey olmadan açılan oyunlar düne kadar açılmamaya başladı valorant oynuyodum sorunsuz. Ama laptopum plague inc bile açmamaya başladı. ddu ile sürücüleri sıfırladık, tekrar yükledik sonra olmadı, sonra eski sürümleri tekrar yükledik yine olmadı. laptopu sıfırladım yine düzelmedi. ama !!!!!!!!!! bu zihinsel engelli laptop minecraft ı sorunsuz çalıştırıyor diğer oyunlarda böyle saçmalık değil mi. lütfen yardım edin. bunu çözecek bir baba yiğit yok mu.

Ekran görüntüsü 2024-08-25 015127.png
ssd.png
hmm.png
valorantta ekran kartı çöktü hatası plague inc de oyun yüzüme kapanıyor. minecraftta sorunsuz çalışıyor

Senerr

80+ Bronze

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

valorantta ekran kartı çöktü hatası plague inc de oyun yüzüme kapanıyor. minecraftta sorunsuz çalışıyor
Hocam GT 740M kartının driveri çok kötü keşke kurmasaydınız.

Son düzenleme:

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
Masaüstüne sağ tık yaptığınızda Nvidia Denetim masasını görebiliyor musunuz peki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
melsa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
Peki görev yöneticisi açtığınız zaman hangi ekran kartını görüyorsunuz? Böyle mi?
1724585922606.png

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
yok öyle değildi şimdi baktım otomatikteydi gt 740 a aldım

öyle yapıp denedim ama oyun açılmadan kapandı
Henüz deneme yapmasaydınız, daha işlemler bitmemişti. Soru-cevap olarak ilerliyoruz.

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
Şimdi de aygıt yöneticine girip onboard ekran kartınızı sağ tıklayıp devredışı bırakın. Bendeki gibi bir devredışı ikonu görmelisiniz. Ve ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.
1724586569481.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,481
Üyeler
156,621
Son üye
alprnkoca99
Top Bottom