Neler Yeni

Oyunlardan eskisi gibi zevk alabiliyor musunuz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
hazarcoban
Sene 2013 ,9 yaşımdayım ve need for speed oynuyoruz dayımla.Tüm kontrol onda benim tek görevim sadece x tuşuna o istediği zaman basmak.Ne kadar basit değil mi.
Başkasının tüplü bir bilgisayarı,oyun desen grafik yok hikaye yok.Ama aldığım o keyif o zevk inanılmaz.Şimdi iste kendi sistemim var 3080 ve oynadığım oyunlardan keyif alamıyormm.
The last of us gibi büyük yapımlar hariç artık oyun oynayasım bile gelmiyor.Neden böyle oluyor anlamıyorum ?

halitxct

80+ Silver
Sene 2013 ,9 yaşımdayım ve need for speed oynuyoruz dayımla.Tüm kontrol onda benim tek görevim sadece x tuşuna o istediği zaman basmak.Ne kadar basit değil mi.
Başkasının tüplü bir bilgisayarı,oyun desen grafik yok hikaye yok.Ama aldığım o keyif o zevk inanılmaz.Şimdi iste kendi sistemim var 3080 ve oynadığım oyunlardan keyif alamıyormm.
The last of us gibi büyük yapımlar hariç artık oyun oynayasım bile gelmiyor.Neden böyle oluyor anlamıyorum ?
ben alıyorum hala ilk günki gibi çocokluk dönemi ayrı tabi

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,871
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Zamanında Call of Duty 2'den aldığım zevki şimdi RDR 2'den almadım. Call of Duty 2'yi şimdi oynadım yine zevk almadım. Mesele oyunlarda değil, geçmişin güzel günlerinde. Bir de doymuşluk var tabii.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
hazarcoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zamanında Call of Duty 2'den aldığım zevki şimdi RDR 2'den almadım. Call of Duty 2'yi şimdi oynadım yine zevk almadım. Mesele oyunlarda değil, geçmişin güzel günlerinde. Bir de doymuşluk var tabii.
Evet ya.Ne grafik takıntısı vardı ne hikaye ne fps.Akıcı olsun biraz donmasın adamları vur geç hikayeyi anlamasanda olurdu.Yinede çok güzel keyif alırdık.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,474
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
ben aslında alabiliyordum ama belli başlı bazı oyunları oynadıktan sonra diğerleri keyif vermemeye başladı

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Yiğit Erdem
Bende eskiden minecraft oynardım 40 50 tane arkadaşım olmuştu hatta 10 kişi survival yapardık falan şimdi girdiğimde ise hiçbir zevk almıyorum ayrıca oynayan kimsem yok ama şuan valorant ve cs den inanılmaz zevk alıyorum

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,871
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Evet ya.Ne grafik takıntısı vardı ne hikaye ne fps.
Çünkü bunlar gereksiz ayrıntılardı ve o cam ekranın içinde insanları yönetmek, araba sürmek, silahla ateş etmek olaganüstü bir şeydi.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Oyun oynamak istememe konusundaki serzenişi anlamıyorum. Bu zaruri bir ihtiyaç değil sonuçta. Sevmiyorsan, bıktıysan, eğlenmiyorsan oynamazsın. Oyun konusunda seçici olmak da normal. Her oyunu oynayacaksınız diye bir kural yok.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
ozan başaran
yok be olgunlaştıkça sorumluluk aldıkça nedense oyunlara zevki azalıyor insanın, akşamları boş zamanım olmasına rağmen oyun oynamıyorum öyle internette takılıyorum ya da video felan izliyorum

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Doğuş Akyürek
Lisede oyundan aldığım keyfi bir daha bulamadım. Yaş 26 oldu son 4/5 senedir nerdeyse hiç oyun oynamıyorum diyebilirim.

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Evren avcı
bir seviyeden sonra maalesef. forzayı ilk aldığımda mutluluktan ağlıyordum1, şimdi ise yaklaşık 1.2k saat oynadıktan sonra sıradan bir oyun gibi geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Aynı sıkıntı bende de var. Hele ki rekabetçi oyunlarda ki ortamlar felan hiç çekilmiyor. Arkadaşlar olunca eğleniyorum fakat onun dışında bu sıra çoğunlukla ekrana boş boş bakıyorum. (17 tane oyun yüklü pc de 🤦‍♂️)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,387
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Lisede oyundan aldığım keyfi bir daha bulamadım. Yaş 26 oldu son 4/5 senedir nerdeyse hiç oyun oynamıyorum diyebilirim.
liseyi yeni bitirdim geçen seneye kıyasla adam akıllı oyun oynamadım şu 6 ay içerisinde toplasan 100 saati geçmez

Top Bottom