Neler Yeni

Oyunu başlatmak için yeterli sistem ve video belleğiniz yok. (TLOU Part 1)

melih12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
melih
16 gb ram ryzen 5500xt var yine de açılmıyor

hurrem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hurrem akdeniz
Steamden The Last of Us Part 1 aldım ve indirdim ama girmeye çalıştığımda "Oyunu başlatmak için yeterli sistem ve video belleğiniz yok." hatası verdi. Oyunu açmamın hiçbir ihtimali yok mu, oyuna girip düşük grafikle düşük fpsle oynayacak bile olsam sorun yok ama hiç giremiyorum.
Sistemim:1650 GTX, 8 gb ram, i7-9750H
Hata:
Alıntıyı görüntüle
Ben de oyunu çalıştırmaya tıklayınca, oyunu başlatmak için yeterli sistem ve video belleğiniz yok,diyor ve çalışmıyor tabi.
Benim sistemim , intel I7-4790 işlemci, 12 gb.ram,, MSI 1050 ti ve 4 gb.ekran kartım var..Oyunun başlamamasını 16 gb. gerekirken bendeki 12 gb.ramden kaynaklanıyor sandım ve gidip kadıköyden 4 gb ram daha aldım,Toplam ram 16 gb.oldu.
Sevinerek oyunun çalıştırmaya tıkladım ,amma sonuç yine aynı yazı çıkıyor. Oysa ki sistem gereksimimlerini karşılıyor bilgisayarım. Acaba başka bir çözüm yolu bulan var mı.Şimdiden teşekkürler..

ASGTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abdüssamed
Arkadaşlar yeni ramle falan hallolan bir sorun değil. Gayet yeterli bir bilgisayarım var. Yine aynı hatayı alıyor. R5 5600 RTX3080TI ve 32GB ram var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan Aydınlı
Steamden The Last of Us Part 1 aldım ve indirdim ama girmeye çalıştığımda "Oyunu başlatmak için yeterli sistem ve video belleğiniz yok." hatası verdi. Oyunu açmamın hiçbir ihtimali yok mu, oyuna girip düşük grafikle düşük fpsle oynayacak bile olsam sorun yok ama hiç giremiyorum.
Sistemim:1650 GTX, 8 gb ram, i7-9750H
Hata:
Alıntıyı görüntüle
Ben sorunu çözdüm şu an oynayabiliyorum. Sanal bellek oluşturarak çözüldü bende.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan Aydınlı
Gelişmiş Sistem Ayrlarını Görüntüle yaz arama çubuğuna. Sonra gelişmiş sekmesine gir. Sonra performans sekmesindeki ayarlar butonuna tıkla. Sonra gelişmiş sekmesine gir. Altta değiştir butonuna tıkla. Sürücüyü seçip Özel Boyut sekmesini aktif et. Başlangıç Boyutu:24576 En Büyük Boyut:49152 değerlerini gir. Ayarla butonuna tıkla ve Tamam diyerek çık. Ben bunu yaptım oynuyorum şu an.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,137
Üyeler
152,620
Son üye
mmehmet19
Top Bottom