Neler Yeni

.pak uzantılı dosyalar nasıl açılır

YusuF.68

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yusuf İslam
.pak uzantılı dosyaları hangi programla açıp çeviri yapabilirim oyun dil çevirisi yapacağım

Just

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Veysel
Discord
Jvst#3777
PAK dosyalarını açmak için bilgisayarınıza çeşitli programlar indirerek yükleyebilirsiniz. Bunlardan bazıları ise; QuArK, Sprite Explorer, Wally, DePacker ve Pak Explorer olarak sıralanabilir. İstediğinizi seçerek yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ALINTIDIR

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Berk
unreal engine localization dosyalarının sıkıştırılmış uzantısıdır .pak kısaca unreal engine dosyasıdır.
unrealpak indirip dosyayı çıkarıcaksın içinden bin dosyaları çıkacak bunlarıda oyunun localization toollarıyla(github da bir çok tool bulabilirsin) açacaksın daha sonra text dosyalarını düzenleyip tekrar sıkıştıracaksın. Satırları atlamadan çevirileri yapman gerek bu konuda gerekli ön bilgin yoksa biraz araştırırsan daha iyi olur

unreal engine ile sıkıştırılmış dosyaları unrealpak dışında açma yöntemi var mı bilmiyorum ben zamanında bir çok editör denedim açamamışlardı çünkü bu dosyalar encryplenerek sıkıştırılıyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Just

YusuF.68

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yusuf İslam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
unreal engine localization dosyalarının sıkıştırılmış uzantısıdır .pak kısaca unreal engine dosyasıdır.
unrealpak indirip dosyayı çıkarıcaksın içinden bin dosyaları çıkacak bunlarıda oyunun localization toollarıyla(github da bir çok tool bulabilirsin) açacaksın daha sonra text dosyalarını düzenleyip tekrar sıkıştıracaksın. Satırları atlamadan çevirileri yapman gerek bu konuda gerekli ön bilgin yoksa biraz araştırırsan daha iyi olur

unreal engine ile sıkıştırılmış dosyaları unrealpak dışında açma yöntemi var mı bilmiyorum ben zamanında bir çok editör denedim açamamışlardı çünkü bu dosyalar encryplenerek sıkıştırılıyor
programı açmıyor acaba win 11 kullanıyorum ondanmı

Top Bottom