Neler Yeni

PAKETİMDEKİ HIZI ALAMIYORUM

Lectre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mehmet özcan
ARKADASLAR 75MBİT İNTERNET PAKETİM VAR ALTYAPIP DESTEKLEMESİNE RAGMEN 75MBİT ALAMIYORUM BUNUN SEBEBİ NEDİR ACABA

MODEM DSL GÜNLÜĞÜ VE HIZ TESTİ FOTOĞRAFLARDA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER (UPLOAD KAPASİTESİ 20DEN 15 E DÜŞTÜ BU ARADA)
Ekran Alıntısı.JPG

Ekran Alıntısı1.JPG

Fekomon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Fatih Emre Kunduracı
ARKADASLAR 75MBİT İNTERNET PAKETİM VAR ALTYAPIP DESTEKLEMESİNE RAGMEN 75MBİT ALAMIYORUM BUNUN SEBEBİ NEDİR ACABA

MODEM DSL GÜNLÜĞÜ VE HIZ TESTİ FOTOĞRAFLARDA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER (UPLOAD KAPASİTESİ 20DEN 15 E DÜŞTÜ BU ARADA)
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Öncelikle internetin hızını etkileyen bir dünya etken var.
İnternet sağlayıcın nedir? Fiber mi, ADSL mi? Bağlantıyı kablolu mu yapıyorsun yoksa kablosuz mu? Kablosuz ise internete bağlanan kaç kişi var? Bunların hepsi etkiler. Eğer altyapın iyiyse, fiber kullanıyosan, kablolu olarak bağlanıyosan ve interneti zorlayan çok cihaz yoksa müşteri hizmetlerini aramanı öneririm. Çalışma olduğu durumlarda hızı düşürmek zorunda kalabiliyolar.

Lectre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mehmet özcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle internetin hızını etkileyen bir dünya etken var.
İnternet sağlayıcın nedir? Fiber mi, ADSL mi? Bağlantıyı kablolu mu yapıyorsun yoksa kablosuz mu? Kablosuz ise internete bağlanan kaç kişi var? Bunların hepsi etkiler. Eğer altyapın iyiyse, fiber kullanıyosan, kablolu olarak bağlanıyosan ve interneti zorlayan çok cihaz yoksa müşteri hizmetlerini aramanı öneririm. Çalışma olduğu durumlarda hızı düşürmek zorunda kalabiliyolar.

TÜRKNET VDSL KABLOLU YAZDIM CEVAP BEKLIYORUM 2 GUNDUR BURAYA YAZAYIM DEDİM ONLARDA DUSUK ALIYORSUNUZ ILGILI BIRIME AKTARDIM DEDİLER

Top Bottom