Neler Yeni

PALİT Ekran Kartı Isınır mı?

Likerah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan BÜYÜK
2.el alacaksınız sanırım, miningde kullanılmamışsa bence alınır.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Palit kaliteli markadır da, hangi model?

Deepnise

80+
Anladım hocam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Isınıyor diye mi?
Hayır sıcaklıkları iyi ısınmıyor kartın bir problemi yoktu ancak kronik sorunu vardı aldığım palit kartın. Tüm occt vram dahil testlerde problem göstermiyor ancak cuda çekirdekleri render almıyor. Normalde forumda takılan biri değilim ekran kartı yok elimde haliyle canım sıkılıyor bide üstüne palit görünce delirdim. Serviste günlerce sonuç bekliyorum. 1 k fazla verir asus alırım bundan sonra uğraşamam.

• Beğen
Reaksiyonlar: efeg

KnightDavion

80+ Bronze
Ucuza PALİT RTX 3060Tİ kart buldum fakat markayı bilmiyorum ısınır mı hocam fikri olan var mı videolarda sürekli farklı?

1,5 sene Palit 3060Ti GamingPro OC kullandım. Sıcaklığı otomatik fan ayarında 67’yi geçmiyordu. Soğutma bloğu Rog Strix’i aratmıyor. 1,5 ay önce 15 bine sattım. Test edip alabilirsiniz. Şahsi fikrim GigaByte’dan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

• Beğen

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,522
İsim
Mert Metshi
Hayır sıcaklıkları iyi ısınmıyor kartın bir problemi yoktu ancak kronik sorunu vardı aldığım palit kartın. Tüm occt vram dahil testlerde problem göstermiyor ancak cuda çekirdekleri render almıyor. Normalde forumda takılan biri değilim ekran kartı yok elimde haliyle canım sıkılıyor bide üstüne palit görünce delirdim. Serviste günlerce sonuç bekliyorum. 1 k fazla verir asus alırım bundan sonra uğraşamam.
Palitle ne alakası var ki hocam. GPU'yu palit üretmiyor.

• Beğen

Satriani

80+ Bronze
Test etme şansı varsa ben de buna göre değerlendirme taraftarıyım, çünkü farklı etkenlere göre sıcaklık artışı aynı kart özelinde farklı sistemlerde bile değişebiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,703
Üyeler
149,429
Son üye
Arishem
Top Bottom