Neler Yeni

Palm grip için ne tarz mouse lazım

Ömer_19

80+ Bronze
büyük ihtimal eline tam oturur ama önerdiğim bir mouse değil. en azından deathadder v2 falan alamaz mısın? yada xtrfy m4

ninjutso kaça bırakırsın
Başkan şimdi mouse için o kadar çıkamam maalesef 500tl max bütçem var mouse için

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
ben hk gamimg mira s kullanıyorum dediğiniz tutuş şeklinde çok sevdim tam oturuyor elime

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
büyük ihtimal eline tam oturur ama önerdiğim bir mouse değil. en azından deathadder v2 falan alamaz mısın? yada xtrfy m4

ninjutso kaça bırakırsın

rekabetçi oynamam demişsin yeni görüyorum linkteki essentialı alabilirsin
Vallah bana o kadar çok şey kattın ki fiyatı sen biç ama hakettiği bir fiyat biç

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Mouse'un biraz uzun ayrica tumsekli olmasi lazim iyi bir palm grip icin. Tabi el boyutuna gore degisir. Kucuk ellerde palm kullaniyorsan cok uzun mouse'a ya da yuksek bir tumsege ihtiyacin yok.

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
1668801632237.png

tüm foruma 730 yazdım sana birazcık indirim yaparım oda psu alacagım için

Ömer_19

80+ Bronze
Mouse'un biraz uzun ayrica tumsekli olmasi lazim iyi bir palm grip icin. Tabi el boyutuna gore degisir. Kucuk ellerde palm kullaniyorsan cok uzun mouse'a ya da yuksek bir tumsege ihtiyacin yok.
Razer deathadder essential uygun olur dimj hocam rekabetçi oynamam o kadar ortalama bişeyler işimi görür bide sen bak istersen

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Razer deathadder essential uygun olur dimj hocam rekabetçi oynamam o kadar ortalama bişeyler işimi görür bide sen bak istersen
Uygun olur hocam. Razer'in cogu mouse'u (viper serisi haric) Palm grip icin gayet guzel. Ama urun birazcik eski bir urun. Eliniz kucukse Deathadder v2 mini daha iyi olur.

Ömer_19

80+ Bronze
Uygun olur hocam. Razer'in cogu mouse'u (viper serisi haric) Palm grip icin gayet guzel. Ama urun birazcik eski bir urun. Eliniz kucukse Deathadder v2 mini daha iyi olur.
Büyük orta arası hocam ortaya daha yakın

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Beyler palm grip tutusa sahibim ellerimde biraz büyük orta büyük arası yani büyük dediysem bana ne tarz mouse önerirsiniz yüksek mi alçakmı geniş dar vs. Nasıl bir mouse kullanmamı önerirsiniz ?
Biraz daha geniş mouselar tercih edebilirsiniz. Zowie, Razer'ın büyük mouseları gibi.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Büyük orta arası hocam ortaya daha yakın
Orta boyuttaki eller icin oneriliyor hocam daha cok. Bir deneyebilirsen herhangi bir teknoloji magazasinda daha iyi olur. Veya suan kullandigin bir model varsa ve eline uyuyorsa onla karsilastirabiliriz boyutu.

Ömer_19

80+ Bronze
Orta boyuttaki eller icin oneriliyor hocam daha cok. Bir deneyebilirsen herhangi bir teknoloji magazasinda daha iyi olur. Veya suan kullandigin bir model varsa ve eline uyuyorsa onla karsilastirabiliriz boyutu.
Yarım mağazada bakarım ona göre karar veririrm hocam teşekkürler

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
Beyler palm grip tutusa sahibim ellerimde biraz büyük orta büyük arası yani büyük dediysem bana ne tarz mouse önerirsiniz yüksek mi alçakmı geniş dar vs. Nasıl bir mouse kullanmamı önerirsiniz ?
razer deathadder v2

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
985,825
Üyeler
155,928
Son üye
fgtreew595672
Top Bottom