Neler Yeni

Pandabuy sipariş ettim ancak adres istemedi?

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Pandabuydan bir şeyler aldım kart bilgilerini girdim sadece payment success diyip ana ekrana attı. Ne adres girdim ne bir şey. Daha önce Pandabuydan alışveriş yapan var mı?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,163
İsim
Selim
Pandabuydan bir şeyler aldım kart bilgilerini girdim sadece payment success diyip ana ekrana attı. Ne adres girdim ne bir şey. Daha önce Pandabuydan alışveriş yapan var mı?
Nerden buluyorsunuz böyle saçma siteleri ben hiç bilmiyorum baya zorlayarak dolandıralmaya çalışıyorsunuz :D

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygunsuz davranış
Nerden buluyorsunuz böyle saçma siteleri ben hiç bilmiyorum baya zorlayarak dolandıralmaya çalışıyorsunuz :D
Konunun bunla alakası olduğu düşünmüyorum. Küçük beynini bana nasihat vermekle yorma.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,163
İsim
Selim
Uygunsuz davranış
Konunun bunla alakası olduğu düşünmüyorum. Küçük beynini bana nasihat vermekle yorma.
Küçük beyinli sensin 😁 medüze bak yardım dilenen de sensin burda beyin karşılaştırma yapacaksak önce konuna bi bak istersen. Dolandirilinca da devlet baba diye ağlıyorsunuz. Ayrıca 3 dili anadil seviyesinde 5 dil biliyorum. Küçük beyinli diyor bana hahahaha 😁 8 yaşında beyne sahip olanlarla muhatap oluyoruz ne güzel bir forum 👌git sütünü filan iç sonra ingilizce öğren ve benim gibi dünyayı gez ondan sonra seni belki ciddiye alırım 👍 250 kelime ile Türkçe konuşan birini hiç ciddiye almıyorum sory.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygunsuz davranış
Küçük beyinli sensin 😁 medüze bak yardım dilenen de sensin burda beyin karşılaştırma yapacaksak önce konuna bi bak istersen. Dolandirilinca da devlet baba diye ağlıyorsunuz. Ayrıca 3 dili anadil seviyesinde 5 dil biliyorum. Küçük beyinli diyor bana hahahaha 😁 8 yaşında beyne sahip olanlarla muhatap oluyoruz ne güzel bir forum 👌git sütünü filan iç sonra ingilizce öğren ve benim gibi dünyayı gez ondan sonra seni belki ciddiye alırım 👍 250 kelime ile Türkçe konuşan birini hiç ciddiye almıyorum sory.
FDJKMOPĞSAJKLMOPFDGSAKLOŞMFGDALMSŞFGDLASFGLVDAMSÖGLT ŞDMSFGT LŞKDSGKLOŞDFSJKLOŞG FDJLOSŞG FJLŞDKSGFJLŞDSFGJLŞDSG 3 ANADİL SEVİYESİNDE 5 DİL KÜRTÇE DE BUNLARDAN BİRİ Mİ KÖYLÜ MAYMUN SENİ. 8 DİL BİLİYORUM 25 İ ANADİL KANKASAAAA

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,163
İsim
Selim
FDJKMOPĞSAJKLMOPFDGSAKLOŞMFGDALMSŞFGDLASFGLVDAMSÖGLT ŞDMSFGT LŞKDSGKLOŞDFSJKLOŞG FDJLOSŞG FJLŞDKSGFJLŞDSFGJLŞDSG 3 ANADİL SEVİYESİNDE 5 DİL KÜRTÇE DE BUNLARDAN BİRİ Mİ KÖYLÜ MAYMUN SENİ. 8 DİL BİLİYORUM 25 İ ANADİL KANKASAAAA
Raport ediyorum 8 yaşında ki random atan arkadaşı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
tümen dağ
BAYILIYORUM BU FORUMAAAAAAAAAAAAĞ

Luke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Mert uçan
Öncelikle geçmiş olsun dolandırılmışsınız açık şekilde en azından kart bilgilerinizi girdiğiniz kartı iptal ettirinde karttanda olmayın.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,482
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Gümledim forumun en iyi konularından.

Öncelikle herkese selamlar. Konu çok iyi bu arada fakat ben sorunun çözümü için geldim, aslında çözmeyeceğim sadece olan biteni anlatacağım. PandaBuy’dan yaptığın alışveriş sonrası ürün PandaBuy deposuna kargolanır. Yani senin için ürünü alırlar ve kendi depolarına getirirler. Depoya geldikten sonra ürünü Türkiye’ye getirebilirsin.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Öncelikle herkese selamlar. Konu çok iyi bu arada fakat ben sorunun çözümü için geldim, aslında çözmeyeceğim sadece olan biteni anlatacağım. PandaBuy’dan yaptığın alışveriş sonrası ürün PandaBuy deposuna kargolanır. Yani senin için ürünü alırlar ve kendi depolarına getirirler. Depoya geldikten sonra ürünü Türkiye’ye getirebilirsin.
Biraz araştırdım aynen öyleymiş. Ben biraz tırstığım için iade talebi oluşturdum 2 gün içinde haftasonu olmasına rağmen iadeyi yaptılar. İki üç şerefli arkadaşın dediği gibi olmadı yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
909,602
Üyeler
141,158
Son üye
Ali4326
Top Bottom