Neler Yeni

Papara çift kart yapabilirmiyim

ahmetttt5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
ahmetttt
Ben 21 Ekim'de papara black kart sipariş etmiştim 25 Ekim'de agt kuryeye verildi bu kart hâlâ gelmedi bende ümidi kestim açıkçası. Şimdi bu yeni kartlar paralı olmuş bu kartlardan söylesem bir sorun olur mu önceden sipariş ettiğim ücretsiz olan papara kartım gider mi yani. Kısaca tek hesaptan 2 papara kartı kullanabilirmiyim aktif edebilirmiyim

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
yapabilirsin sıkıntı olmaz, bende 2 tane sözleşmeli kart var. agt kurye hep geç getiriyor haberin olsun

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Halis Özer
Ben 21 Ekim'de papara black kart sipariş etmiştim 25 Ekim'de agt kuryeye verildi bu kart hâlâ gelmedi bende ümidi kestim açıkçası. Şimdi bu yeni kartlar paralı olmuş bu kartlardan söylesem bir sorun olur mu önceden sipariş ettiğim ücretsiz olan papara kartım gider mi yani. Kısaca tek hesaptan 2 papara kartı kullanabilirmiyim aktif edebilirmiyim
benimki 1 bucuk ayda geldi ümidi kesme kuryeyi ara

ahmetttt5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
ahmetttt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kuryeyi aramıyorum ki ilk 2 hafta uygulama üzerinden mesaj gönder yada ara seçeneği vardı ama çalışmıyordu bile aranmiyordu yani 4-5 gün sonra arama kısmı komple gitti müşteri hizmetlerini arıyorum aciliyet oluşturduk gerekli aksiyonlar alındı diyip duruyorlar başkada bir şey demiyorlar kuryenin numarasinida vermiyorlar. Kuryelerinin nerde olduğunu konum bilgisini bile bilmiyorlar. Her aradığımda aynı kişiler telefona çıkıp duruyor 2-3 kişi bulmuşlar milleti oyalayacak geçinip gidiyorlar. Köy gibi bir yerde otursam tamam eyw ama bandırma da oturuyorum yani anlamiyorum bunların işini

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Eren
Benimki 2 haftada geldi

Top Bottom