Neler Yeni

Papara kart almak için ailemi nasıl ikna edebilirim?

Yigox07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yigit
Herkese merhaba 14 yaşındayım ve etrafımdaki herkeste papara kart var fakat ben ailemi nasıl ikna ediceğimi bilmiyorum, sizin önerileriniz neler ve siz nasıl ikna ettiniz?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
Herkese merhaba 14 yaşındayım ve etrafımdaki herkeste papara kart var fakat ben ailemi nasıl ikna ediceğimi bilmiyorum, sizin önerileriniz neler ve siz nasıl ikna ettiniz?
Ben 15 yaşımda direk aldım bizimkiler bir şey demedi. Kardeşimde 13 yaşında aldı ona da bir şey demediler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet İhsan Bozacı
10 sene önce İninal çıktığı zamanlarda senin yaşlarındayken direkt gidip AVM'den 5 TL'ye almıştım. O saatten sonra isteyen istediğini desin. Zaten ön ödemeli bir kart olduğunu para yüklemeden harcayamayacağını, güvenli olduğunu anlat.

NightWish2434

80+ Silver
ya kanka zaten gelmesi baya uzun ben sipariş edip hergün geliyo geliyo dedim en sonunda geldi bende düzgün kullanmaya söz verdim şuan kullanıyom

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,804
İsim
DefKot
Baba para lazım
- Napcan
Lazım yaa, kredi kartı gibi bir şey var ondan alcam hem de oyuna para atcam
- Kaç para
30 ver yeter 10 TL kart alır 10 TL içine atar gerisine bilgisayar da oynadığım oyuna atcam
- Tm al
Eyvallahh büyüyüp işe girince öderim
- hahahagjshsns

Yılar geçti büyüdüm işe girdim ilk maaşımda evin faturalarını ödeyip babama destek çıktım

Halis~

80+
Baba para lazım
- Napcan
Lazım yaa, kredi kartı gibi bir şey var ondan alcam hem de oyuna para atcam
- Kaç para
30 ver yeter 10 TL kart alır 10 TL içine atar gerisine bilgisayar da oynadığım oyuna atcam
- Tm al
Eyvallahh büyüyüp işe girince öderim
- hahahagjshsns

Yılar geçti büyüdüm işe girdim ilk maaşımda evin faturalarını ödeyip babama destek çıktım
Hayırlı evlat

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,553
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Ön ödemeli sistemi anlat.Olmazsa git tosla al aynı șey hemen hemen.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
İkna etmek derken? Papara kart almak için izin istemen gerekiyorsa üzüldüm cidden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,293
Üyeler
156,590
Son üye
dyingbreath