Neler Yeni

Papara kartım gelecek mi?

Zepett8

80+ Bronze
Papara kart sipariş ettim fakat ben ameliyattan çıktığım sırada eve geldi. Aradılar açtım dedim evde değilim veremeyiz dediler yeniden randevu oluşturulacak gibi bir şey söylendi. Şimdi benim yeni kart mı sipariş etmem lazım yoksa bu kart yeniden gelecek mi?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Oscar

80+ Bronze
Papara müşteri hizmetlerini arasana hocam en iyi bilgiyi onlar verir

Zepett8

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hanaz

80+ Silver
Papara kart sipariş ettim fakat ben ameliyattan çıktığım sırada eve geldi. Aradılar açtım dedim evde değilim veremeyiz dediler yeniden randevu oluşturulacak gibi bir şey söylendi. Şimdi benim yeni kart mı sipariş etmem lazım yoksa bu kart yeniden gelecek mi?
Kanka ben sipariş ettim 7 güne geldi kurye gelmeden önce arıyor sanırım aradı bende dedim yarın 16 da gelebilirmisiniz dedim gelirim dedi tamam dedim kapattım

Benim olay kart geldi sözleşmeli hesap olmadı 2. Ye form doldurcam

Zepett8

80+ Bronze
Kanka ben sipariş ettim 7 güne geldi kurye gelmeden önce arıyor sanırım aradı bende dedim yarın 16 da gelebilirmisiniz dedim gelirim dedi tamam dedim kapattım

Benim olay kart geldi sözleşmeli hesap olmadı 2. Ye form doldurcam
Şuan hesapta kart daha teslim edilmedi edilecek olarak gözüküyor yeniden getirirler mi?

Zepett8

80+ Bronze
Sms ile kartı nereden alabileceğin söyleniyor ben öyle aldım kartı
Yok öyle bi sms
Mesaj otomatik birleştirildi:

F74DA10F-C736-41B2-BBB5-8274488E375F.jpeg

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,049
İsim
MehmedVII
Müşteri hizmetleri ile iletişime geç veya mail at. Aynısı benim de başıma gelmişti. Birden denize gitme olayı çıktı mail yolladım. 1 ya da 2 gün sonra gelmişti.

Zepett8

80+ Bronze
Müşteri hizmetleri ile iletişime geç veya mail at. Aynısı benim de başıma gelmişti. Birden denize gitme olayı çıktı mail yolladım. 1 ya da 2 gün sonra gelmişti.
Tamamdır öyle yapacağım bugün.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Top Bottom