Neler Yeni

Papara Tarzı 18 yaş altının kullanabileceği banka kartı önerisi

yourt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
yourt
Papara gibi 18 yaş altının kullanabileceği banka kartı önerilerinizi bekliyorum. Avantajları kampanyaları falan hiç farketmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
İllaki ben kart kullanıcam diyorsan bilmem ama kart olmasada olur diyorsan ve telefonunda varsa nays önerebilirim Veli'nin hesabı olması gerekiyor onaylı onaysız farketmez ondan onay vermen gerekiyor kendi hesabına ben şuan kullanıyorum para gönderme fln açık bir karttan o hesaba parada yatırabiliosun atmden yatırmak için işbankasının atmsinden QR ile yatırıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
tosla

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,810
İsim
göksel yurtcan
Papara gibi 18 yaş altının kullanabileceği banka kartı önerilerinizi bekliyorum. Avantajları kampanyaları falan hiç farketmez.
ailenle gidip bankada hesap açtırabilirsin ama ön ödemeli istiyorsan papara en iyileri

Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Paşadöner
En iyisi papara

yourt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
yourt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
At
birebir aynı kartı bulamazsın ufak farklar olur amacına bağlı yazacağım

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Halit Efe Kaplan
reis yorum yapmış olmak için yorum yapma. zaten orada yazıyor papara tarzı diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

reis yorum yapmış olmak için yorum yapma. zaten orada yazıyor papara ta

Papara ne için kullanılıyorsa onun için.
o zaman dırekt papara al soracagına :D ?

yourt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
yourt
o zaman dırekt papara al soracagına :D ?
yav sizin yas ortalamaniz 11 mi orada papara tarzı yazdığına göre papara kullanıyorum ki biliyorum demek. Papara hesabım kapandı papara kullanmak istemiyorum anlamakta zorluk cekiyorsunuz vallahi

birebir aynı kartı bulamazsın ufak farklar olur amacına bağlı yazacağım
birebir aynı olmasına gerek yok hocam zaten papara final boss gibi bisey ama benimki kapandığı için ona yakın alternatifler arıyorum

phopshen

80+ Bronze
yav sizin yas ortalamaniz 11 mi orada papara tarzı yazdığına göre papara kullanıyorum ki biliyorum demek. Papara hesabım kapandı papara kullanmak istemiyorum anlamakta zorluk cekiyorsunuz vallahi

birebir aynı olmasına gerek yok hocam zaten papara final boss gibi bisey ama benimki kapandığı için ona yakın alternatifler arıyorum
yaşla alakası yok ayrıntı versen paparayı daha önce kullandığın tarzında böyle yazılmaz zaten :d

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

tosla kullan en yakın oydu kullandıklarım arasında.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Halit Efe Kaplan
Uygunsuz Dil

ulan g.rizekalı bunu belırtseydın ya laf atacagına

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,406
Üyeler
150,280
Son üye
rackeet
Top Bottom