Neler Yeni

Papara Telefon Sigortası Yapılır Mı?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,589
İsim
Oğuz Oğuz
silmiş olabilir bende istediğimi bulamadım yorumlarda sonuçta reklam videosu yapar mı yaparlar
Aynen reklam videosu olfuğu için silinmiş olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tr de 4 servisi var sadece tr distribitörü arena bilgisayar
Valla hocam muhtemelen onların anlaştığı sevis hangi cihazlara bakıyorsa onlara yapıyorlardır.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
başka yerden cihaz aldığınız zaman yapılıyor mu bilmiyorum ama ben mediamarktan alınca kasko da yaptırmıştım 1 kere değişttirdim sorun çıkarmadılar yalnız yorumlarına dikkat edin ekran bazı durumlarda ekranı değiştirmeyebiliyorlar bu büyük ihtimal hepsinde olan durumlardır aklınızda bulunsun maddeleri inceleyin örneğin kırıldığı zaman kasko dışı bir şekilde kırıldıysa sizi arayıp olayı anlattırdıkları zaman biraz daha değiştirip kasko kurallarına uygun hale getirip anlatın :D evet biliyorum pek etik bir yol değil ama sonuç olarak bu hizmete para veriyorsunuz o şirketler yılda kim bilir kaç milyon ciro yapıyor.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
C.S.
Uag,otterbox,tech21 gibi bir kılıf, bir de ekran koruyucu taktın mı, tamamdır. Orjinal şarj aleti ve oablo kullandıktan sonra hiçbir şey olmaz…

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Katlanabilir ekrana sahip z fold 3 aldım. Kılıf ve ekran koruma cami da taktım ama daha önce kullanmadığım icin yere düşürünce kırılır mı bilemiyorum. Daha önce başka telefonlarda hiç ekran kırmadım. Sigorta 1 yıllık icin 760₺ istiyor. Servisinde değiştirsem 5k üstü ücret isterler. Sizce yaptırmalı mıyım?

@şahin doğan
Kesinlikle al, mekanik sistem her zaman sorun çıkarır. Düşer kenarı çatlar mekanizması çatlar vs.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Katlanabilir ekrana sahip z fold 3 aldım. Kılıf ve ekran koruma cami da taktım ama daha önce kullanmadığım icin yere düşürünce kırılır mı bilemiyorum. Daha önce başka telefonlarda hiç ekran kırmadım. Sigorta 1 yıllık icin 760₺ istiyor. Servisinde değiştirsem 5k üstü ücret isterler. Sizce yaptırmalı mıyım?

@şahin doğan
Yapılmaya değer olduğunu düşündüğüm şeylerden biri. Ekrana 5k para vermek akıl karı değil sigorta ile bu sayı baya düşüyor. Papara Sigorta'ya gelince ise yeni çıkan bir proje sayılır ama denemeye değer çünkü arkasında 'Aaa Papara' reklamları ile bilinen Papara var. Bir sorun olursa bile biraz uğraşırsın o kadar :) Bir de 12'ye n'aptın hocam?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,589
İsim
Oğuz Oğuz
Yapılmaya değer olduğunu düşündüğüm şeylerden biri. Ekrana 5k para vermek akıl karı değil sigorta ile bu sayı baya düşüyor. Papara Sigorta'ya gelince ise yeni çıkan bir proje sayılır ama denemeye değer çünkü arkasında 'Aaa Papara' reklamları ile bilinen Papara var. Bir sorun olursa bile biraz uğraşırsın o kadar :) Bir de 12'ye n'aptın hocam?
Sattım hocam. Ondan pixel 6 proya geçtim. Onda da fold 3'e.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,299
Üyeler
154,728
Son üye
valyri
Top Bottom