Neler Yeni

Papara vs PEP vs Tosla Hangisi Daha İyidir?

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
maalesef yaş yetmiyo 12 yas en iyi hangi
Bak ikisinide kullanıyorum,Tosla Şuan en iyisi.Aylık 350 TL para çekme limiti var onun dışında çok güzel.
PSX_20210601_160010.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat Akçay
İlgilendiği Kategoriler
Telefon-laptop-papara-inilan-tosla-pepkonularına etiketleyebilirsiniz
galiba tosla alacağım papara alacaktım yaş yetmiyormuş 10 kasımı iple çekiyorum doğum günümü ama bi paparayı deneyeceğim ya tutarsa toslanın iyi yanları ve kötü yanları nedir nereden öğrenebilirim

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
En mantıklısı papara bence toslada 18 yaş altı limitler çok düşük ama güzel bir kart dolar euro biriktiricem diyorsan pep iyi ama 18 yaş altı hesap doğrulamak zor en mantıklısı papara
Mesaj otomatik birleştirildi:

galiba tosla alacağım papara alacaktım yaş yetmiyormuş 10 kasımı iple çekiyorum doğum günümü ama bi paparayı deneyeceğim ya tutarsa toslanın iyi yanları ve kötü yanları nedir nereden öğrenebilirim
kötü yanları 18 yaş altı limitleri düşük ve kartı kaybedersen yeni kart için 20tl ödemen gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat Akçay
İlgilendiği Kategoriler
Telefon-laptop-papara-inilan-tosla-pepkonularına etiketleyebilirsiniz
temassız varmı toslada veya paycell de iyi mi

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,762
İsim
Can BOZKURT
sizce hangisi daha iyi aylık para istemiyorum para ödemek yani boş dursa bile para kesilmesin hangisi sizce daha karlı ben papara olarak düşünüyorum alacağım ama hangisi sizce veya hangileri 2 tane almak gibi

bu arada yanlış bişey yazarsam pardon daha yeni basladım

2 tane alacağım galiba 2 tanesini önerin
Papara kullanıyorum gayet güzel

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
sizce hangisi daha iyi aylık para istemiyorum para ödemek yani boş dursa bile para kesilmesin hangisi sizce daha karlı ben papara olarak düşünüyorum alacağım ama hangisi sizce veya hangileri 2 tane almak gibi

bu arada yanlış bişey yazarsam pardon daha yeni basladım

2 tane alacağım galiba 2 tanesini önerin
İkisini de kullanıyorum ve kendilerine özgü avantajları var. Netflix ve YemekSepeti gibi yerlerde yapılan harcamalar Tosla'da daha avantajlı benim için. Papara fazla kullanmıyorum ama geçen ay eczane alışverişlerinde baya işime yaradı.
Tosla alırken 5 TL ücret alıyorlar ama bazen kampanya oluyor ücretsizde alınabiliyor.

Top Bottom