Neler Yeni

Paramı Euro yapmalı mıyım ?

Lian_GR

80+
Merhaba öğrenciyim. üniversite 3. sınıfım. kendi yazılım platformum var ve aylık kazancım 30k civarı. bu ay harcamalarım telefon vs. falan aldığım için biraz dara düştüm. Şimdi araba alacağım sırada o var.
400 bin lira birikmişliğim var köşeye koydum ona dokunmayacağım. şuan 50 bin lira ekstra param var bu parayı euro yapıp yaz sonuna kadar bekleyip 500 550 bin liraya bir honda civic 1.8 sport alacağım. sizce euro yapmalı mıyım ? zamanla artış için.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,147
İsim
uwu
Merhaba öğrenciyim. üniversite 3. sınıfım. kendi yazılım platformum var ve aylık kazancım 30k civarı. bu ay harcamalarım telefon vs. falan aldığım için biraz dara düştüm. Şimdi araba alacağım sırada o var.
400 bin lira birikmişliğim var köşeye koydum ona dokunmayacağım. şuan 50 bin lira ekstra param var bu parayı euro yapıp yaz sonuna kadar bekleyip 500 550 bin liraya bir honda civic 1.8 sport alacağım. sizce euro yapmalı mıyım ? zamanla artış için.
Altın al

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Semih Aydın
Yaptırmalısın.
TL'yi sadece harcayacağın kadar tut.
Temmuzda akaryakıta 8 TL zam gelecek mesela sonra fiyatlar daha da şişecek bu sefer TL biraz daha değer kaybedecek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necmi Okutan
şuan ülkeye para girsin diye doları 2 aydır sabit tutuyorlar, millet faizden güzel para kazanıyor şuanda, ama doların ucunu ne zaman salarlar bilemeyiz ytd.

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
kral dovız ıle ugrasma altın yada hisse senedi,

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Altın ya da hisse daha karlı olacaktır çünkü euro alır iken senden pay kesebilir satarken fazla alırken azdan alır bankalar ve kuyumcular eğer ki euro ya da dolar kazanmıyorsan dönüştürme mesela dolar kazanıyorsan dönüştürme dursun ama TL kazanıyorsan TL de tutma altın ve ya hisse al tercihim altın.

muratbeyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat Gunes
Altın güzel bir tercih olabilir.

Splixson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Donald
bambili bambili bili bam bam bambili bili bam bam. altın daha mantıklı gibi

ratirl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Can Altınok
bizim şirket 1 ay önce euroyu 40 TL'ye sabitledi sen düşün ne kadar artacagını :)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,170
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Altın yada hisse senedi yada fona yatır birazını üçünden biri ama Altın derim şahsen şuanda

Lian_GR

80+
krallar altının bir yatırım amacı olmadığını çok fazla duydum. O yüzden bilemiyorum. Altın euro'dan daha fazla değer kazanır mı emin değilim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,919
Üyeler
158,681
Son üye
bugi
Top Bottom