Neler Yeni

Paramı nereye harcayabilirim neler satın alabilirim

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
Günde 2 3 K ayda 20 30K

Tek yaşıyorsan çok para. Ben olsam parayı biriktirir iphone 13 alır ve Kendime avrupa tatili yapardım. Aslında Japonya ya da gidilir.
Telefonu yeniledim zaten 5 senedirde otellerde çalışıyorum çalışırken tatil yapma fırsatım çok oldu o yüzden tatile vakit harcıcağımı düşünmüyorum özellikle otele
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka türlü gelirler için yatırım yap , depo dik mesela .
zaten kazanıyorum daha çok paraya ihtiyacım yok parayı harcamaya değicek şeylere ihtiyacım var

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,744
İsim
SANANE
Telefonu yeniledim zaten 5 senedirde otellerde çalışıyorum çalışırken tatil yapma fırsatım çok oldu o yüzden tatile vakit harcıcağımı düşünmüyorum özellikle otele
O zaman ben olsam eğer biriktiririm diyorsan ev alırdım yenisinden. Ya da orta yaş düzgün bir evin içini uzay salonu gibi döşetirdim. PC de isteğe göre alınabilir.

Erda Yıldırım

80+ Gold

zaten kazanıyorum daha çok paraya ihtiyacım yok parayı harcamaya değicek şeylere ihtiyacım var
Aylık 90milyar ile milyoner olunmaz kardeşim, git yatırımını yap seneye istediğini alırsın.

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
bana git akıllı saat al git akıllı elektrikli süpürge al ne biliyim odanın ampullerini akıllı ampulle değiştir gibi fikirler olur uzun vadeli düşüncelerim var zaten

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,591
İsim
Memati Baş
bağış yapabilirsin eğer yapacak bir şey bulamıyorsan.
ben olsam rastgele bir yerde Steam'den oyun isteyen var mı diye sorarım isteyene istediğini alırım.(veya herhangi bir platformdan bir şey isteyen.)

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
bağış yapabilirsin eğer yapacak bir şey bulamıyorsan.
Kullanması eğlenceli veya satın aldıktan sonra bana kolaylık sağlıcak şeyler arıyorum mesela telefonu yeniledim kablosuz şarj aleti aldım kablosuz şarj edebilen powerbank aldım akıllı saat aldım bana hem kolaylık oldu hemde faydası çok oldu o tarz fikirler istiyorum

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
rtx 4090 al

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
Yokmu arkadaşlar cebime şöyle 1000-2000 girse veya 3-5 bin lira havadan para gelse alırım dediğiniz bişey

pc kullanmıyorum ekran kartı işime yaramaz

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,591
İsim
Memati Baş
Kullanması eğlenceli veya satın aldıktan sonra bana kolaylık sağlıcak şeyler arıyorum mesela telefonu yeniledim kablosuz şarj aleti aldım kablosuz şarj edebilen powerbank aldım akıllı saat aldım bana hem kolaylık oldu hemde faydası çok oldu o tarz fikirler istiyorum
kaliteli kablosuz kulaklık. @Alexa kahve ile ilgili şeyler önerebilir veya aklına farklı bir şey geliyorsa.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam madem para o kadar çok al en baba apple ürünleri philips aydınlatmaları kaliteli bir ekosistem kur uğraşmak istiyorum diyorsan evini akıllı eve çevir kaliteli bir hastahanede düzenli olarak check-up yaptır diksiyon dersi al kıyafet parfüm aklıma başka bir şey gelmiyor

Top Bottom