Neler Yeni

PARAYA KIYIP SUPERBOX ALDIM! SORULARINIZI BEKLİYORUM (Almayın, aldırtmayın)

ALMAYIN ALDIRTMAYIN

• Oy kullanan toplam üye
    32

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Batın Köse
Ben 100 mbps limitsiz 180 TL ödüyorsam. 15 mbps neden yıllık 1200 TL olmasın abisi?
canımın içi senin interneti altyapı ile geliyor ona bakılırsa bende aylık 260 ödüyorum 1000mbps için o zaman sen dolandırılmış oluyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

canımın içi senin interneti altyapı ile geliyor ona bakılırsa bende aylık 260 ödüyorum 1000mbps için o zaman sen dolandırılmış oluyorsun
adamın interneti için sadece priz yetiyor yani mobil telefon gibi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,942
İsim
tümen dağ
Hiç kullanmadığım ama merak ettiğim şey

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,082
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Hocam şubeye gidip detayları öğrendim şu şekildeymiş;
Altyapısı yapılacak yerlere, altyapı yapılmadan 2 ay öncesinde bu veriliyormuş, onun dışında herhangi bir satışı yokmuş.
Hmm bize direkt vermişlerdi.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Ben bir süre hız limitsiz olanını kullandım. Maksimum hızını çok uzun süre sağlayamıyor. Şişiyor. Arada bir kapatıp açınca kendine geliyor. Kablolu bağlantı gibi stabil değil. Sürekli kapatıp açmak gerekiyor asıl hızına gelmesi için.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Hmm bize direkt vermişlerdi.
bana böyle dediler hocam, yalan dönüyor ortada hissettimde yapacak bişey yok maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bir süre hız limitsiz olanını kullandım. Maksimum hızını çok uzun süre sağlayamıyor. Şişiyor. Arada bir kapatıp açınca kendine geliyor. Kablolu bağlantı gibi stabil değil. Sürekli kapatıp açmak gerekiyor asıl hızına gelmesi için.
hocam çok düşmese, güzel ping verse sorun yok. Mobil hat telefonda kullanıyoruz onda böyle problemler yok ama bu superboxda böyle saçma sapan şeyler yaşıyorum, ikiside mobil hat olmasına rağmen

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hiç kullanmadığım ama merak ettiğim şey
Aşırı merak iyi değildir. Hayatımda böyle berbat internet görmedim.

Olay şu: mobil şebeke parelel işlemlere uygun değil yani 1 kişi bağlıyken birkaç Mbps hızla işini güzelce görürken eğer olur da iki kişi aynı anda bir basit websiteye bile tıklasanız internet yüksek ihtimalle ikinizde de o siteyi açmıyor veya hanginiz şanslı ise internete o düzgün erişiyor siteyi açıyor diğeri sürünüyor.

Sonuç olarak berbat bir şey. Ama mecburuz ayda 500GB falan veri kullanımı oluyor başka hangi yolla bu kadar veri kullanak 😀

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Aşırı merak iyi değildir. Hayatımda böyle berbat internet görmedim.

Olay şu: mobil şebeke parelel işlemlere uygun değil yani 1 kişi bağlıyken birkaç Mbps hızla işini güzelce görürken eğer olur da iki kişi aynı anda bir basit websiteye bile tıklasanız internet yüksek ihtimalle ikinizde de o siteyi açmıyor veya hanginiz şanslı ise internete o düzgün erişiyor siteyi açıyor diğeri sürünüyor.

Sonuç olarak berbat bir şey. Ama mecburuz ayda 500GB falan veri kullanımı oluyor başka hangi yolla bu kadar veri kullanak 😀
2 kişi bağlıyız 480p video açılmıyor 😂 herhangi bir indirme felan yapmıyoruz sadece 2 telefondada 480p video açmaya çalışıyorum ama açmıyor 😂

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Birinden 1080P açsan büyük ihtimalle açar ama 3 cihazdan 144P de denesen berbat 😀
Hocam 1080 açıyorda zar zor açıyor zaten, dona dona keyif bırakmıyor. İki cihazdan 480 video veya sosyal medyada sörf yapsak bile patlıyor çoğu zaman

Top Bottom