Neler Yeni

Parmak izi bırakmayan ekran koruyucu

denek

80+
s23 kullanıyorum ve şuan üstünde takılı olan ekran koruyucum çok parmak izi bırakıyor parmak izi az bırakacak yada hiç bırakmayacak ekran koruyucusu var mı?

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Ali Batmaz
rez bende arıyorum

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
s23 kullanıyorum ve şuan üstünde takılı olan ekran koruyucum çok parmak izi bırakıyor parmak izi az bırakacak yada hiç bırakmayacak ekran koruyucusu var mı?
rez bende arıyorum
Mat ekran koruyucu büyük ihtimal vardır benim M51 için bile varsa parmak izi bırakmaz ama benim kullandıklarımda üstündeki film çizilmişti dikkat etmek gerekebiliyor. Çok güzel bir şey bu arada ekrandaki yansımaları felanda götürüyor

Bunu buldum ama kalitesi hakkında bir bilgim yok çeşit çeşit var
EKRAN KORUYUCU MAT

denek

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mat ekran koruyucu büyük ihtimal vardır benim M51 için bile varsa parmak izi bırakmaz ama benim kullandıklarımda üstündeki film çizilmişti dikkat etmek gerekebiliyor. Çok güzel bir şey bu arada ekrandaki yansımaları felanda götürüyor

Bunu buldum ama kalitesi hakkında bir bilgim yok çeşit çeşit var
EKRAN KORUYUCU MAT
ekranda kalitesinde sıkıntı oluyor mu? bulanıklık gibi

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
ekranda kalitesinde sıkıntı oluyor mu? bulanıklık gibi
,
Bu görseldekine yakın oluyor görüntü bozulması çok hafif oluyor ama benim hoşuma gidiyordu şahsen ben bir arkadaşta görüp yaptırmıştım bozulma dediğim işte cam gibi bi ekrandan mat ekrana geçmiş gibi oluyor parlak monitör vs mat monitör gibi
71AMyFah49L._AC_SL1482_.jpg

denek

80+
,
Bu görseldekine yakın oluyor görüntü bozulması çok hafif oluyor ama benim hoşuma gidiyordu şahsen ben bir arkadaşta görüp yaptırmıştım bozulma dediğim işte cam gibi bi ekrandan mat ekrana geçmiş gibi oluyor parlak monitör vs mat monitör gibi
Alıntıyı görüntüle
sağol deneyeceğim belli bir süre

Gird4p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Çağrı Yeniçeri
Mat ve ekran görüntüsünü bozmayan bir teknoloji yok. İkisinden birisinden feragat etmen lazım. Eğer ekran konusunda hassassan kot pantolon çok iyi temizler telefon ekranını. Cebinden çıkar dizine 2 kere ileri geri yap tertemiz olur tüm lekeler.

denek

80+
Mat ve ekran görüntüsünü bozmayan bir teknoloji yok. İkisinden birisinden feragat etmen lazım. Eğer ekran konusunda hassassan kot pantolon çok iyi temizler telefon ekranını. Cebinden çıkar dizine 2 kere ileri geri yap tertemiz olur tüm lekeler.
ya hassas değilim normalde ama şuan kullandığım ekran koruyucu çok fazla iz bırakıyor.

Gird4p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Çağrı Yeniçeri
ya hassas değilim normalde ama şuan kullandığım ekran koruyucu çok fazla iz bırakıyor.
Eğer kullandığın ekran koruyucunun gerçekten temperli cam özellikleri yüksek ise yüzey alanındaki pürüzün az olması ile doğru orantılı ölçüde bıraktığı pislik de artar. Ben mesela ESR kullanıyorum o kadar pislik bırakmıyor temperli olmasına rağmen. Ya da daha kaliteli hem su tutmayan, hem güzel kayan hem de kir bırakmayan bir şey istiyorsan MAGIC JOHN markasına bakmalısın. Tr'de var mı bilmiyorum ama memnun eder.

Top Bottom