Neler Yeni

pasif gelir elde edebileceğim yerler

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
arkadaşlar sanal ortamda sesimi ve görüntümü kullanmadan pasif gelir elde etmek istiyorum. 16 yaşındayım, youtube a içerik olabilir ama ne olabilir bilmiyorum önerilerinizi bekliyorum ya da freelancerlık olabilir ama oda sanırım 18 yaş üstü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Abdulkadir çelik
arkadaşlar sanal ortamda sesimi ve görüntümü kullanmadan pasif gelir elde etmek istiyorum. 16 yaşındayım, youtube a içerik olabilir ama ne olabilir bilmiyorum önerilerinizi bekliyorum ya da freelancerlık oalbilir ama oda sanırım 18 yaş üstü.
Link kisaltma uygulamaları var benim bildiğim. Yoğun bir kitle bulup tiklatacagin. Ama bence daha iyi şeyler bak Link tıklama uygulamaları biraz kapitalistler 50 kişi tiklatiyorsun 20 sayıyor falan. Ama yinede uğraşınca arada bir kazandırıyor. En azından ben 1 senelik internet paramı çıkarttım

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Link kisaltma uygulamaları var benim bildiğim. Yoğun bir kitle bulup tiklatacagin. Ama bence daha iyi şeyler bak Link tıklama uygulamaları biraz kapitalistler 50 kişi tiklatiyorsun 20 sayıyor falan. Ama yinede uğraşınca arada bir kazandırıyor. En azından ben 1 senelik internet paramı çıkarttım
onu nasıl yapacağım anlıyorsun sanırım biraz daha açabilir misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Abdulkadir çelik
onu nasıl yapacağım anlıyorsun sanırım biraz daha açabilir misin?
Hocam İnstagramda Twitterda Telegramda Maç izlemek için linkler olur, Dizi film linkleri olur, haber linkleri olur öncelikle bir sayfa oluşturman lazim konseptine göre ve oraya sürekli takipçi çekmen lazim. Bu sayfa telegram veya twitter olursa daha iyi olur instagram pek etkili değil. Kitlen büyüdükçe tıklayan kişide artıyor. Söyle kötü yanı var sen normalde baya bir kitleyi tiklatiyorsun ama Link tıklama sitesi çakallık yapıyor sana daha az tıkanmış gibi gösteriyor haliyle alman gereken kazançtan daha azını kazanıyorsun. Telegramda +18 kanallar var Link tiklatan bunlara hiç bulaşma hem Yasal olmayan durumları var hemde hiç etik değil. Ama sistemini kurdugunda günde 2-3 saat uğraş ile ayda rahat 500 ile 1000tl arası kazanabilirsin diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar sanal ortamda sesimi ve görüntümü kullanmadan pasif gelir elde etmek istiyorum. 16 yaşındayım, youtube a içerik olabilir ama ne olabilir bilmiyorum önerilerinizi bekliyorum ya da freelancerlık olabilir ama oda sanırım 18 yaş üstü.
Bu arada benim dediğimi hiçbir şey bulamadın mı yapmayı düşün çünkü hiç kolay değil ve o birkaç kuruş kazanma ile uğraşacağına başka işler ile daha fazla kazanma imkanın oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,336
Üyeler
141,282
Son üye
YusSaci_
Top Bottom