Neler Yeni

Patlayan PSU Platoon

KnightDavion

80+ Bronze
Sharkoon gayet kaliteli performaxda orta seviye

Sharkoon Gold Zero 650W PSU kullanıyorum. Bilgisayar boştayken PSU fanının çıkardığı ses masaüstünde gezerken kasadaki diğer 10 fanın çıkardığı sesin toplamından daha fazla.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Öncelikle geçmiş olsun.Şu markalardan (FSP,Cooler Master,High Power,Corsair,ASUS ,SilverStone) birinin 500 yada 600watt olanını korkmadan alabilirsiniz.Harici markalarına hiç bakmayın bile.
Olay sadece marka değildir model de önemlidir.

Örneğin Cooler Master Elite V3/V4 serisi oldukça kalitesiz. Platoon kadar kötü değil elbette ama kötü. Neredeyse her bilindik markanın böyle kötü bir veya birkaç serisi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sharkoon Gold Zero 650W PSU kullanıyorum. Bilgisayar boştayken PSU fanının çıkardığı ses masaüstünde gezerken kasadaki diğer 10 fanın çıkardığı sesin toplamından daha fazla.
Gold Zero serisi de kalitesiz mesela. Yarı Modüler ve 80+ Gold ama kalitesiz. Aynı markanın Cool Zero serisi ise gayet iyi. PSU alırken marka değil model araştırmak gerek diye tekrardan belirteyim 😀

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yeni PSU için maksimum bütçeniz nedir?

KnightDavion

80+ Bronze
Olay sadece marka değildir model de önemlidir.

Örneğin Cooler Master Elite V3/V4 serisi oldukça kalitesiz. Platoon kadar kötü değil elbette ama kötü. Neredeyse her bilindik markanın böyle kötü bir veya birkaç serisi var.

Gold Zero serisi de kalitesiz mesela. Yarı Modüler ve 80+ Gold ama kalitesiz. Aynı markanın Cool Zero serisi ise gayet iyi. PSU alırken marka değil model araştırmak gerek diye tekrardan belirteyim 😀

Hocam kaliteli mi kalitesiz mi bilmiyorum ama fanı aşırı gürültülü. Korumaları mükemmel değil, ortalamanın biraz altındaydı sanırım ama hem yarı modüler hem Sharkoon hem de gold diye aldık bir kere. Kasadan onu çıkartıp kasaya yenisini takmak dahi en az 2-3 saatimi alır. Benim kasanın kablolarını sökmek bile kasanın konumu nedeniyle zulüm. Anlayacağın işim yaş. :/

Hocam kaliteli mi kalitesiz mi bilmiyorum ama fanı aşırı gürültülü. Korumaları mükemmel değil, ortalamanın biraz altındaydı sanırım ama hem yarı modüler hem Sharkoon hem de gold diye aldık bir kere. Kasadan onu çıkartıp kasaya yenisini takmak dahi en az 2-3 saatimi alır. Benim kasanın kablolarını sökmek bile kasanın konumu nedeniyle zulüm. Anlayacağın işim yaş. :/

Bildiğin tırtıklı bir rulman sesi geliyor ve geceleri bayağı hissettiriyor.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Serdar BULUT

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Geçmiş olsun, bendede rampage var ama hadi hayırlısı

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Serdar BULUT

Bildiğin tırtıklı bir rulman sesi geliyor ve geceleri bayağı hissettiriyor.
Bende Sharkoon GoldZero 650W var çok sessiz çalışıyor japon kompesörler mevcut fazla ısınmaya dayanıklı bende yeni aldım birde tam modüler belki sizdeki model sıkıntılıdır.

Geçmiş olsun, bendede rampage var ama hadi hayırlısı
Hocam benim everest 4 yıl dayandı ama sonda yandı gitti korkutmak istemem ama şalter olmasa tüm sistem gidiyordu erkenden anakart kablosunu söktüm kurtardım.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bende Sharkoon GoldZero 650W var çok sessiz çalışıyor japon kompesörler mevcut fazla ısınmaya dayanıklı bende yeni aldım birde tam modüler belki sizdeki model sıkıntılıdır.

Hocam benim everest 4 yıl dayandı ama sonda yandı gitti korkutmak istemem ama şalter olmasa tüm sistem gidiyordu erkenden anakart kablosunu söktüm kurtardım.
Sistemimde ryzen 5 3600 işlemci var, 5500 xt kart var değerli parçalar bunlar ama bütçe olsa psu değiştireceğim ama işte ne yapayım bilemedim

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Serdar BULUT

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Muhammed yılmaz
Psu pc nin en önemli parçalarından alırken iyisini almak lzm ben mecburen dragos ve power boost markalarını kullanmak zorunda kalmıştım dragosta sorun yaşamadım ama 500w power boost yanmıştı ama garantiye gitti 650w psu la değişim yaptılar en azından ilgililerdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,592
Üyeler
140,665
Son üye
emirxqrd
Top Bottom