Neler Yeni

Patlayan PSU Platoon

hazeleyes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Gökdeniz
Az önce bir anda psudan alev attı, ardından tüm odayı yanık kokusu sardı, sistemin diğer parçaları çalışır durumda olduğunu başka bir psu ile test ettim.
Platoonun garantisi var gibi gözüksede şikayetvar da bir çok kişi garanti servisinin telefonlara bile bakmadığını ürünü kabul etse bile işlem yapmadan geri yolladığını yazmış.
Sonuç olarak platoon almayın aldırmayın canınız yanar eviniz yanar kasanız yanar acı bir tecrübe etmiş oldum, herkese iyi geceler diliyorum.
Psu önerilerinize açığım. 500 ila 600watt

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,525
İsim
Memati Baş
Az önce bir anda psudan alev attı, ardından tüm odayı yanık kokusu sardı, sistemin diğer parçaları çalışır durumda olduğunu başka bir psu ile test ettim.
Platoonun garantisi var gibi gözüksede şikayetvar da bir çok kişi garanti servisinin telefonlara bile bakmadığını ürünü kabul etse bile işlem yapmadan geri yolladığını yazmış.
Sonuç olarak platoon almayın aldırmayın canınız yanar eviniz yanar kasanız yanar acı bir tecrübe etmiş oldum, herkese iyi geceler diliyorum.
Psu önerilerinize açığım. 500 ila 600watt
sistemin garantisi varsa bir git kanka sistem ölmüş olabilir.

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804
Öncelikle geçmiş olsun.Şu markalardan (FSP,Cooler Master,High Power,Corsair,ASUS ,SilverStone) birinin 500 yada 600watt olanını korkmadan alabilirsiniz.Harici markalarına hiç bakmayın bile.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan

The Batman

80+ Silver
FSP aldım memnunum sesi falanda çıkmıyor 500 lira degilde 800 civarına güzel bir şey al

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
ASME
Powerboost, Everest, frisby, hadron gibi markalardan uzak durun.

Silverstone, evga, Corsair, msı, Asus, highpower, nzxt, Cooper Master, thermaltake, FSP, seasonic, zalman ve favorim be quiet gibi markalardan tercih edebilirsiniz.

Performax ve sharkoon markalarını hiç kullanmadım. Ama kullanıcıları memnun. Alır mısınız deseniz ilk üstteki psulara bakarım.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,066
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Öncelikle geçmiş olsun.Şu markalardan (FSP,Cooler Master,High Power,Corsair,ASUS ,SilverStone) birinin 500 yada 600watt olanını korkmadan alabilirsiniz.Harici markalarına hiç bakmayın bile.
Aynen öyle katılıyorum , 3-5 TL daha ucuza alabilmek için dandik markaları hiçbir zaman tercih etmeyin .
Almışken iyi olanı alın 1000 TL bile pahalı olsa

Can...

80+ Platinum

Silverstone, evga, Corsair, msı, Asus, highpower, nzxt, Cooper Master, thermaltake, FSP, seasonic, zalman ve favorim be quiet gibi markalardan tercih edebilirsiniz.

Performax ve sharkoon markalarını hiç kullanmadım. Ama kullanıcıları memnun. Alır mısınız deseniz ilk üstteki psulara bakarım.
Performax ta aynı şeyin laciverti

egebaranakk0

80+ Silver

Sharkoon gayet kaliteli performaxda orta seviye

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
ASME
Performax ta aynı şeyin laciverti
PERFORMAX GAMING: Performax Gaming, 2020 yılından itibaren sektöre oyuncu ekipmanları üreten bir Endeks Bilişim markasıdır. POSBANK: Posbank, Güney Kore menşeili, dünya çapında lider bir Satış Noktası Çözümleri (POS) sağlayıcısıdır.

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gecmis olsun, oneri icin butce vermelisiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu is marka degil, urun/model isi. Bu sekilde konu sahibine dogru yardim edemeyiz.

Top Bottom