Neler Yeni

PC Açıkken Çay Döküldü Açılırken Donup Kalıyor Yardım

denjz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Denizhan
Bilgisayar açıkken üst shielddan sadece 3 4 damla çay döküldü hemen bilgisayarı kapatıp kuru bezle her yerini kuruladım ancak pc açılırken yüklenme ekranında donup kalıyor lütfen yardımcı olun

FurkanCag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Furkan Çağlayan
kuruladında hemen mı açtın bari bekleseydin çünki elektrik hala bulunuyor parçalarda başka bir parca ile denemen lazım hangi parçalara döküldü

denjz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Denizhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kuruladında hemen mı açtın bari bekleseydin çünki elektrik hala bulunuyor parçalarda başka bir parca ile denemen lazım hangi parçalara döküldü
Ekran kartının plastik tabakasınave sanırım anakartın bir kısmına ancak 1 damla
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk çalıştırdığımda şöyle bir hata aldım

Ekler

• A19FE27A-70CB-4D1B-A259-C670A25C6CCC.jpeg
    A19FE27A-70CB-4D1B-A259-C670A25C6CCC.jpeg
    904.3 KB · Hit: 55

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Joga Bonito
Bununla alakalı youtube ta videolar var. Saç Kurutma Makinası ile kuruturken dikkat et tuşları eritiyor çok sıcak olursa.

Atyxah

80+ Silver
Evet şekerliydi şuan kurutucu yardımı ile kurutuyorum.
ya keşke sorsaydın bırak onu elinden sakın yapma çalıştırma da gücü kes bol bol alkol ile temizle alkol dök bezle sil dök sil öyle dökülen yeri iyice temizle ama kurutma makinesini sakın tutma veya su felan sadece alkol

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Joga Bonito
Ben bir an laptop sandım. Hee sen direkt üst kısımdan bilgisayar kasasının içine döktün o zaman.

Atyxah

80+ Silver
Ekran kartının plastik tabakasınave sanırım anakartın bir kısmına ancak 1 damla

İlk çalıştırdığımda şöyle bir hata aldım
bu arada klavyelerimiz aynıymış

denjz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Denizhan
ya keşke sorsaydın bırak onu elinden sakın yapma çalıştırma da gücü kes bol bol alkol ile temizle alkol dök bezle sil dök sil öyle dökülen yeri iyice temizle ama kurutma makinesini sakın tutma veya su felan sadece alkol
Şuan alkol bulmam neredeyse imkansız başka bir çözümü yok mudur

Ben bir an laptop sandım. Hee sen direkt üst kısımdan bilgisayar kasasının içine döktün o zaman.
Evet

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
Hocam kurutucudan hemen vazgeç, bilgisayarın fişini çek. Ekran kartını çok ama çok çok az nemli bir bezle temizleyebilirsin, iyice kuruduktan sonra kullanabilirsin. Normalde şekerli şeyler döküldüğünde kullanılan bir temizleyici zımbırtı var ama ismini hatırlamıyorum öğrenip döneceğim. BİLGİSAYARI AÇMAYA ÇALIŞMA

@RevDeisDou kanka anlıyorsan arkadaşa yardımcı olur musun?

denjz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Denizhan
Hocam kurutucudan hemen vazgeç, bilgisayarın fişini çek. Ekran kartını çok ama çok çok az nemli bir bezle temizleyebilirsin, iyice kuruduktan sonra kullanabilirsin. Normalde şekerli şeyler döküldüğünde kullanılan bir temizleyici zımbırtı var ama ismini hatırlamıyorum öğrenip döneceğim. BİLGİSAYARI AÇMAYA ÇALIŞMA
Dostum gerçekten çok teşekkürler ama sanırsam ben 10 kere falan açmaya çalıştım hatayı anlamak için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,811
Üyeler
152,963
Son üye
award
Top Bottom