Neler Yeni

Pc açılırken ekrana cmd geliyor

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Eren
Valla orasını bilemiyorum her iki ihtimal de var bence sen yinede ücretsiz bir antivirüse tarat
bide bu aralar yapmaya başladı o yüzden şüphelendim böyle bi olayı yoktu bu zamana kadar antivirüs olayına bakacağım sağolun
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Hacı_80 hocam sonuç temiz çıktı

Son düzenleme:

Shourd

80+ Silver
bide bu aralar yapmaya başladı o yüzden şüphelendim böyle bi olayı yoktu bu zamana kadar antivirüs olayına bakacağım sağolun

@Hacı_80 hocam sonuç temiz çıktı
tamamdır o zaman mrt ile mi yaptınız yoksa kasperskyla mı

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Eren
tamamdır o zaman mrt ile mi yaptınız yoksa kasperskyla mı
Hocam demiştim ya defender ile başlattım diye sonuca göre diğerlerini deneyeceğim dedim defender'da temiz çıktı ama diğerlerini denemeye gerek var mı

Hiç olmazsa kaspersky işini babamla konuşacağım bugün

Shourd

80+ Silver
Hocam demiştim ya defender ile başlattım diye sonuca göre diğerlerini deneyeceğim dedim defender'da temiz çıktı ama diğerlerini denemeye gerek var mı

Hiç olmazsa kaspersky işini babamla konuşacağım bugün
bence kaspersky işini babanızla konuşmaya pek gerek yok free versiyon gayet yeterli olucaktır önerim free versiyonu indirip tarama yapmanız tabii ki antivirüs alıp almamak size kalmış bu arada eminsiniz değilmi başlangıa etki eden msi center gibi bi uygulama varsa oda yapıyo olabilir en baştada belirtmiştim ama herhangi bi virüs yediğinizi düşünüyosanız kaspersky free ile taratabilirsiniz

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Eren
bence kaspersky işini babanızla konuşmaya pek gerek yok free versiyon gayet yeterli olucaktır önerim free versiyonu indirip tarama yapmanız tabii ki antivirüs alıp almamak size kalmış bu arada eminsiniz değilmi başlangıa etki eden msi center gibi bi uygulama varsa oda yapıyo olabilir en baştada belirtmiştim ama herhangi bi virüs yediğinizi düşünüyosanız kaspersky free ile taratabilirsiniz
Peki hocam free versiyonunu en yakın zamanda deneyeceğim + olarak windowsun kendi çıkardığı PC manager programı var çok bir işlevi yok fakat o tetikliyor olabilir mi

Top Bottom