Neler Yeni

PC alınca giden oyun oynama hevesi

Kara*

80+ Silver
Arkadaşlar mesela ben bı PC almak istiyordum leptop kullanırken hep böyle şöyle yapicam diyet sistemi ekipmanları aldım 1 yıl olacak oyun oynama hevesi gelmiyor ya hevesi geçtim oynadığım oyundan da zevk almıyorum ama leptopdayken kasıp donmasını rağmen zevk alırdım o yok sizce neden ve de sizde de oluyirmu
Evet bu durum sadece cihaz bakımından değil her şeyde olur. İstediğin şeyi elde edene kadar içindeki hırsa yenik düşmemeye çalışırsın çok güzel gelir, "ah ulan şunu alsam" diye alınca o hevesin ufak bir kısmı kalır 1-2 hafta olmadan biter gider. Zamanla alışırsın içindeki heveslerinde çok önemli bir şey olmadığını anlarsın, eskiden küçükken oyunlar olsun hayat olsun genel anlamda zaten iyi gelir, büymeye başladığın an artık eskisi gibi olamazsın. Bu konuda genelde şahsen bunları görmekteyim, misal parası yok cihazı kötü klasik bir gençsin işe girip yavaştan hayatını kuruyorsun akabinde yaşında ufak ufak artıyor, sonra tekrardan sağlam cihaz topluyorsun onunla keyif almayı deniyorsun, aynı şekilde ya o hevesin geri geliyor veya tamamen bitiyor.

Top Bottom