Neler Yeni

Pc mi satmak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Zorlantiez
Arkadaşlar konu başlığında yazdığım gibi pc mi satmak istiyorum satma nedenim bilgisayarımı ilk aldığımda valorant lol minecraft vs bir çok oyundan çok zevk alıyordum. Ama aradan neredeyse 2 sene oldu ve artık pc oynamaktan hiç zevk almıyorum hikaye tarzı oynamak istiyorum ama nedense ps den oynamak daha cazip geliyor bana ve ps de olan özel oyunları oynamak istiyorum. Biliyorum god of war pc ye 14 ocakta gelicek fakat dediğim gibi konsoldan oyun oynama isteğim daha fazla. Sizce pc satıp ps4pro veya ps5 almak mantıklı mı biliyorum zevk meselesi ama bir yandan ailem satmam konusunda pek hoş yaklaşmıyor, pc ilerde oyun harici bir sürü şey için işime yaraması konusu da aklıma gelmiyor değil sizce satıp ps4 veya ps5 almalı mıyım. (Sadece sizin fikrinizi de almak istedim yoksa benim kararım olduğunu biliyorum)

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,298
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Playstation'da bahsettiğin oyunları oynaman için çok para vermen gerek. PS gerçekten inanılmaz zevkli ama yeni çıkan oyunlar aşırı pahalı. Maddi açıdan sorun yaratmazsa geç, ama bence kesin yaratır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Zorlantiez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Playstation'da bahsettiğin oyunları oynaman için çok para vermen gerek. PS gerçekten inanılmaz zevkli ama yeni çıkan oyunlar aşırı pahalı. Maddi açıdan sorun yaratmazsa geç, ama bence kesin yaratır.
Aslında okul harçlıkarımı biriktirip ayda 1 2 oyun almayı planlıyordum ama kararsız kaldım, sekiro oynamak istiyorum fakat pc de de fiyatlar çok düşük değil 300 TL gibi bir fiyatı var sanırsam sekiro nun

N0XI

80+ Bronze
aslında çok para vermesine gerek yok oyunlara 2.el alıp oynadıktan sonra tekrar satabilir

Junaiun

80+ Bronze
Kesinlikle satmayın.
Kaldırıp bir yere koysanız günü gelince tekrar kullanabilirsiniz.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
PS yerine XBOX daha iyi. Game Pass sisteminden dolayı.

N0XI

80+ Bronze
Uygunsuz davranış

N0XI

80+ Bronze
Mizah anlayışın buysa bir şey diyemem cidden.
Yardım isteyen bir insan "napim" demen çok komikti ve çok güldük ah sosyal medyanın etkisi işte herkes ***** içerikler çekerse böyle malum kişilerde kullanır diyecek bir şey yok.

Top Bottom