Neler Yeni

PC satın almak heves mi?

lebron23

80+ Bronze
Tek zevk veren şey bilgisayarda eğlenceli bir ekip ile oyunlar oynamak sistemin ne kadar iyi olursa olsun oyunları tek başına oynucaksan sıkacak o yüzden ona göre düşün
Doğru cevap bu. 5-7 sene önce arkadaşlarla 25-30 fps de cs go girerdik, çok da keyif alırdım.

Yeni PS5 aldım 2-3 ay önce. deluxe üyelik vs bütün oyunlar elimin altında. Spiderman’i bitirdim, diğer oyunlara 1-2 saat bakıp sildim (gow, lof, hzw). Spiderman 2 bile sarmadı. 1 ay yattı konsol sonra da attım.

Oynayacak, maçların kritiğini yapacak adam olmadıktan sonra gerçekten oyunlarla yatıp kalkan biri değilsen çok zevk vermiyor. Hele yaş büyüdükçe sorumluluk artıyor vs. Muhabbettine girmiyorum bile.

RK EMRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre şahin
Geçmişten günümüze hep yeni bir PC almak istemişimdir. Senelerdir bana eşlik eden emektar bilgisayarımda hep GTA 5, Valorant, RDR2, CS2 ve yüksek ayarlarda kasmadan istediğim oyunu oynama isteğim vardı ama kaldırmadığından yeni PC almak istiyorum. TikTok'ta ve Instagram'da PC aldık ama heves kalmadı, 5-6 kere kullandım sonrasında sarmadı, CS dışında oyun sarmadı gibi yorum yapanlar var. Şu an para biriktiriyorum ve inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla istediğim PC'yi almak istiyorum. Baktığım PC 3060 ekran kartlı ama insanların PC aldım hevesim kaçtı gibi yorumlarından sonra acaba bende 3060 yerine daha uygun fiyatlı bir PC mi alsam diyorum? 30K laptop veya PC'ye para vermek yerine, 20K'lık laptop veya PC mi almalıyım sizce? Şahsen, şu anki emektarla CS:GO düşük ayar ve ETS 2 oynarken zevk alıyordum. Onun dışında pek oyun oynamıyordum, hikayeli oyunlar zaten sıkıyordu beni. Sizce heves olarak görüp, daha uygun fiyatlı PC mi almalıyım yoksa istediğim gibi bir PC mi almalıyım? Alıp, 2 hafta sonra kenarda bekletip hevesim gider mi diye düşündürüyor biraz.
PC almak hevesmi?? Değil knk pc almak bir veya pc kullanmak istediğin şeylere ulaşmak bir zevk sana bir cok kişinin vermediği hazzı veriyor cok bağlanmayıp sosyal hayatla pc basında gecirdiğin zamanı dengelersen cidden sana çoğu kişiden iyi gelen bir Arac oluyor ama dediğim gibi cok bağlanmayıp eğer bağlanmayacağını düşünüyorsan gücünün yettiği kadar bir pc alıp basında güzel vakitler gecirebilirsin kendini hayattan soyutlamadan

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
Safece CS ve ETS oynuyorsan neden yeni pc almak istiyorsun?

Ayrıca heves kaçması kişiden kişiye göre değişir. Ben kendim solo oynarım her oyunu. Beni geç Enis Kirazoğlu bile tek başına oynuyor. Kendisi söylüyor zaten ben Online oyun sevmiyorum diye.

Sende bişeyleri elde ettikten sonra sıkılanlardansın anlaşılan.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,648
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom