Neler Yeni

xbox series x-s almak mı pc den devam etmek mi ?

Aatr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ali
şu ana kadar hep pc kullandım. bi ara ps4 üm vardı sıkılınca sattım ve yeni laptop aldım. şu an bi pc im var beni 4-5 yıl götür (laptop) ama ne yazık ki oynadığım oyunların çoğunluğunda hile veya toxic davranan insanlar geliyor. sırf hile ve t0xicler yüzünden pc satıp xbox almayı düşünüyorum. elimde 10k lık bir bütçe var internette baktım biraz 1080p 120fps oyunculuk için XSS alın diyor ama depolaması az yani 512gb dan bi 370gb ı oyun yüklemeye kalıyor depolaması artıyor mu bilmiyorum ama 4k oyunculuk içinde XSX alın diyorlar. elimde 4k tv veya 4k monitör yok 144hz lik 27inçlik ekran var. sizce pc yi satıp xss-xsx almak daha mantıklı yoksa pc yi satıp rtx sistem dizmek mi daha mantıklı ? (bilgisayar virüsleri konusunda biraz paranoyağım bu arada. genelde r6s-forza horizon-fifa-pes tarzı oyunları severim)

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
şu ana kadar hep pc kullandım bi ara ps4 üm vardı sıkılınca sattım ve yeni laptop aldım şu an bi pc im var beni 4-5 yıl götür (laptop) ama ne yazıkki oynadığım oyunların çoğunluğunda hile veya toxic davranan insanlar geliyor sırf hile ve t0xicler yüzünden pc satıp xbox almayı düşünüyorum elimde 10k lık bir bütçe var internette baktım biraz 1080p 120fps oyunculuk için XSS alın diyor ama depolaması az yani 512gb dan bi 370gb ı oyun yüklemeye kalıyor depolaması artıyor mu bilmiyorum ama 4k oyunculuk içinde XSX alın diyorlar şu an elimde 4k tv veya 4k monitör yok 144hz lik 27inçlik ekran var sizce pc yi satıp xss-xsx almak daha mantıklı yoksa pc yi satıp rtx sistem dizmek mi daha mantıklı ? (bilgisayar virüsleri konusunda biraz paranoyağım bu arada. genelde r6s-forza horizon-fifa-pes tarzı oyunları severim)
torrent indiredeckseniz tabii ki pc ama illa ben orjinalciyim diyorsanız xbox series x alın gamepass alıp keyfini çıkarın

Aatr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Allah aşkına noktalama işareti kullan.
zaten var ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

torrent indiredeckseniz tabii ki pc ama illa ben orjinalciyim diyorsanız xbox series x alın gamepass alıp keyfini çıkarın
torrent hiç kullanmadım hep steamdan veya amazonun verdikleri oyunları oynadım. gamepass te kaç tane oyun veriyorlar ?

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
zaten var ?

torrent hiç kullanmadım hep steamdan veya amazonun verdikleri oyunları oynadım. gamepass te kaç tane oyun veriyorlar ?
200 e yakın

zaten var ?

forza horizon5 çıkar çıkmaz oraya gelecek arasırada çok büyük oyunlar geliyor rdr2 gibi

200 e yakın

forza horizon5 çıkar çıkmaz oraya gelecek arasırada çok büyük oyunlar geliyor rdr2 gibi
fifada var

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
vay be. xbox series x e 2 kat para vermek mantıklımı ? 1080p 120fps için
bence mantıklı dayı neden dersen serie s in depolaması çok düşük x çok daha güçlü bir makina. ve 1tb ssd barındırıyor. 4k 60fps de var mükemmel bir makina istediğiniz zaman monitörden istediğiniz zaman televizyondan oynarsınız.

Aatr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence mantıklı dayı neden dersen serie s in depolaması çok düşük x çok daha güçlü bir makina. ve 1tb ssd barındırıyor. 4k 60fps de var mükemmel bir makina istediğiniz zaman monitörden istediğiniz zaman televizyondan oynarsınız.
700tl ye 2tb harici usb xbox diskleri var. aslında 700tl ye 2tb disk almak hele hele konsol için iyi bir fiyat diye düşünüyorum. depolamayı geçelim series s ile series x arasında gerçekten ciddi bir performans kaybı varmıdır ?

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
700tl ye 2tb harici usb xbox diskleri var. aslında 700tl ye 2tb disk almak hele hele konsol için iyi bir fiyat diye düşünüyorum. depolamayı geçelim series s ile series x arasında gerçekten ciddi bir performans kaybı varmıdır ?
tabii ki var biri ps5 ile yarışıyor biri ps4 pro ile :D

Aatr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ali
muhtemelen 4k tv den oyun oynayamayacağım

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
ve ssd kapasitesine veremeicek ve hdd ye her oyunu indiremeiyorsun malesefki

muhtemelen 4k tv den oyun oynayamayacağım
bazıları ssd indirmekn gerek örneğin forza fifa gibi büyük oyunlar yani yer kalmıyor sana x almaınız öneririm

Aatr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ali
ve ssd kapasitesine veremeicek ve hdd ye her oyunu indiremeiyorsun malesefki

bazıları ssd indirmekn gerek örneğin forza fifa gibi büyük oyunlar yani yer kalmıyor sana x almaınız öneririm
tamamdır teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Xbox ss düşündüğünüz kadar güçlü değil ama 3000tl ye alınabilecek en ürün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,739
Üyeler
140,692
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom