Neler Yeni

Pc bios ekranında kaldı ve açılmıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Fikri Şen
Daha yeni Gigabyte anakartli bilgisayar aldım ve win11 deneme sürümü ile geldi sadece bir gün kullandım ve ertesi gün sadece bios ekranını yüklemeye ve masaüstünü açmamaya başladı. Önyükleme sıralarında da hiç bir şey gözükmüyor yardımcı olur musunuz?

UmutM.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Umut Mankan
Daha yeni Gigabyte anakartli bilgisayar aldım ve win11 deneme sürümü ile geldi sadece bir gün kullandım ve ertesi gün sadece bios ekranını yüklemeye ve masaüstünü açmamaya başladı. Önyükleme sıralarında da hiç bir şey gözükmüyor yardımcı olur musunuz?
sistem özelliklerini yazarmısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Fikri Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gskill ripjaws (16×2) ddr4 ram
Screenshot_2024-07-30-11-28-21-50_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

sistem özelliklerini yazarmısın
Bunlar

UmutM.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Umut Mankan
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Fikri Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayarda takılı olan herşeyi sök , psu yu kapat bios pilini 5 dk çıkart sonra pilini ve kabloları yerine tak ve açmayı dene
Mesaj otomatik birleştirildi:

düzeldi mi ?
Tüm parçaları çıkarmadım çünkü yaparsam yüksek ihtimalle geri takamam fakat biostan çıktı şu anda çok yavaş ve ramlerin birini algılamıyor bilgisayarı yeni açınca ekran gidip geliyor ekran renklerin de mor pikseller felan çıkıyor yazılımsal mı bi sıkıntı var bilmiyorum

UmutM.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Umut Mankan
Tüm parçaları çıkarmadım çünkü yaparsam yüksek ihtimalle geri takamam fakat biostan çıktı şu anda çok yavaş ve ramlerin birini algılamıyor bilgisayarı yeni açınca ekran gidip geliyor ekran renklerin de mor pikseller felan çıkıyor yazılımsal mı bi sıkıntı var bilmiyorum
ben bilgisayardan herşeyi çıkar dediğimde arkada anakarta taktığın veya kasa taktığın usb kablolaro kast etmiştim mouse klavye kulaklık internet kablosu gibi kabloları kast etmiştim

Top Bottom