Neler Yeni

PC çöktü, yardım lazım.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Geçen günlerde Valorant oynarken olduğu gibi bu sefer de PUBG oynarken VRAM yetersiz hatası verdi.

Valorant oynarken aldığım hata sonrası DDU ile driver'ımı silip şu anki güncel olan driver'ı kendim, orijinal AMD sitesinden indirip kurdum. Hiçbir sorun olmadı birkaç haftalığına (belki bir aydan fazla zaman geçmiştir).

Aynı hatayı tekrar aldıktan sonra Görev Yöneticisi açılmadı, AMD Software'da GPU %100 oldu. Ben de sistemi kapatıp tekrar açtım ama açıldıktan sonra görev çubuğu gelmedi, Görev Yöneticisi yine çalışmıyordu. Sağ tık falan da yapamıyordum. Hatta görev çubuğuna tıklayınca birkaç saliseliğine ekran gri olup geri geliyordu.

Yine kapatıp açtım, aynı sorun. Ama biraz bekleyince her şey kendine geldi. AMD Software'da şu an GPU %0 (hiçbir uygulama açık değilken) yani normal.

Benim sorunum sizce donanımsal mı yoksa driver ya da başka bir şey ile ilgili yazılımsal bir sorun mu?

Sistemimi imzamda görebilirsiniz, Windows 11 kullanıyorum.

IMG_20220411_101537.jpg
IMG_20220411_101532.jpg

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Çok önemli dosyaların yoksa bence at. en sağlamı odur bir daha olursa problem anlarsın ki ekran kartında bir sorun var.
RAM'lerde de problem var bir ara garantiye göndermem lazım her halükarda. Bakacağız artık, teşekkür ederim her şey için.

Top Bottom