Neler Yeni

Pc çöküyor kendı kendıne sınavım var acıl lutfen

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emre
beyler edıt veya benzerı işler yapınca pc zorlanmamasına ragmen ses ve goruntu takılıyor ve bılgısayar kapanıyor ancak fanlar sureklı calısmasına ragmen ekran gelmıyor acaba ekran kartımı cokuyor yardımcı olurmusunuz pazartesı sınavım var pc den cok acıl yardımlar ıcın tesekkurler
Mesaj otomatik birleştirildi:

pc r3 1200 af rx 570 4 gb b450m s 2h anakart 8 gb ram 500 wat psu 240 gb ssd

Dışkapı Metrosu

80+ Bronze
beyler edıt veya benzerı işler yapınca PC zorlanmamasına ragmen ses ve goruntu takılıyor ve bılgısayar kapanıyor ancak fanlar sureklı calısmasına ragmen ekran gelmıyor acaba ekran kartımı cokuyor yardımcı olurmusunuz pazartesı sınavım var PC den cok acıl yardımlar ıcın tesekkurler
Ekran kartında sıkıntı olabilir, 1 2 yıl once benimde ekran gidiyordu ses ve goruntuler takılıyordu ekran kartımın chipsetinde sorun vardı ısıtma işlemi yapmıştım ve calışmıştı

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartında sıkıntı olabilir, 1 2 yıl once benimde ekran gidiyordu ses ve goruntuler takılıyordu ekran kartımın chipsetinde sorun vardı ısıtma işlemi yapmıştım ve calışmıştı
ısıtma işlemi derken anlamadımda

Mehmet Anıl

80+ Silver
beyler edıt veya benzerı işler yapınca PC zorlanmamasına ragmen ses ve goruntu takılıyor ve bılgısayar kapanıyor ancak fanlar sureklı calısmasına ragmen ekran gelmıyor acaba ekran kartımı cokuyor yardımcı olurmusunuz pazartesı sınavım var PC den cok acıl yardımlar ıcın tesekkurler

PC r3 1200 af rx 570 4 gb b450m s 2h anakart 8 gb ram 500 wat psu 240 gb ssd
dfjkhjkgfhjlk ben ün konu açtım linçlediler fanlar baya ses çıkarıp siyah ekranmı alıyorsun

Osmanbayirr

80+ Bronze
siyah ekran da kalıyo ve sınyal yok dıyor
Öncellikle minidump dosyalarını bir paylaşın şuan telefondayım geçince pc bakayım
Paylaşmadan önce ekran kartı sürücüsü güncel ise daha önceki sürümü kurun
Güç ayarlarından performans moda alın eğer performans mod seçiliyse önce dengeli sonra performans moda alın tekrar

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emre
Öncellikle minidump dosyalarını bir paylaşın şuan telefondayım geçince PC bakayım
Güç ayarlarından performans moda alın eğer performans mod seçiliyse önce dengeli sonra performans moda alın tekrar
tesekkur ederım ancak minidump dosyaları nedır nerden atabılırım

Öncellikle minidump dosyalarını bir paylaşın şuan telefondayım geçince PC bakayım
ekran kartına bir tane guncelleme gelmiş ama suan ındırmıyorum radeon software den modu ğüc tassarrufuna aldım
minidump dosyalarının nerde siz onu soyleyince onuda atacagım teşekkürler

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda

ekran kartına bir tane guncelleme gelmiş ama suan ındırmıyorum radeon software den modu ğüc tassarrufuna aldım

Osmanbayirr

80+ Bronze

Minidump dosyasını için bu konuya bir bakın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,245
Üyeler
140,620
Son üye
zazaza121