Neler Yeni

Pc De Yüksek Oranda Performans Kaybı

BeratColak5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Berat-Çolak
termal macun değiştirsem iş görürmü amd stok soğutucusu var

tam olarak bir şey demek zor ama çok fazla değişiklik olacağını sanmıyorum ben kule tipi soğutucu almıştım o şekilde faydasını gördüm. Stok soğutucu biraz yetersiz kalıyor 2600x için
Mesaj otomatik birleştirildi:

elden rıng ultra ayarlar
cpu ısısından kaynaklı hocam 75 derecede cpu frekans falan düşürüyor

ByKayseriLi

80+ Bronze
Güzel bir temizlik işlemi ardında da kaliteli bir macun ile işlemciyi güzelce yeniden macunla. Buna ek olarak tek modül 8GB ram var sanırım sistem de bu zaten kafadan performans kaybı. Senin mutlaka ramini dual kit yapman lazım. Bunun yanına başka ram alayım falan deme sakın uyum sorunu yaşarsın kafan rahat etmez. Şuan kullandığını sat sıfır aynı kutuda satılan 2x8 16GB dual kit ram al gözle görülür artışı hissedersin.

jımalya

80+ Bronze
Güzel bir temizlik işlemi ardında da kaliteli bir macun ile işlemciyi güzelce yeniden macunla. Buna ek olarak tek modül 8GB ram var sanırım sistem de bu zaten kafadan performans kaybı. Senin mutlaka ramini dual kit yapman lazım. Bunun yanına başka ram alayım falan deme sakın uyum sorunu yaşarsın kafan rahat etmez. Şuan kullandığını sat sıfır aynı kutuda satılan 2x8 16GB dual kit ram al gözle görülür artışı hissedersin.
önerceğin uygun ram varmı bıldıgın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,890
Üyeler
152,132
Son üye
anadolu goblini
Top Bottom