Neler Yeni

Pc den gelen değişik ses

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Emre
Arkadaşlar ekran kartından çıktığını düşündüğüm değişik bir ses var cw olduğunu düşünmüyorum bu nedir ne değildir söyleyebilecek arkadaşlar var mıdır ?
İlk linkteki videoda masaüstünde sağ tık sol tık atınca sol tık basılı mouseyi çekince fln ses artıyor.
ikinci linkteki videoda yük altında tıkır tıkır ses çıkartıyor. İlk videoda boşta ekran kartı.
Üçüncü videoda ise o ses yükseldikçe ekranda dalgalanma oluyor ve şuan bile az bir şey var o dalgalanmadan.

RX7600
r5 5500
b450 tomahawk max ıı
evga supernova 650w 80+ gold
2x8 crucial ballistix ram
samsung 970evo plus 1tb
214xt cpu soğutucu
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Emmree hocam siz anlıyorsunuz bakarmısnız rica etsem.

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Emre Zengin
Arkadaşlar ekran kartından çıktığını düşündüğüm değişik bir ses var cw olduğunu düşünmüyorum bu nedir ne değildir söyleyebilecek arkadaşlar var mıdır ?
İlk linkteki videoda masaüstünde sağ tık sol tık atınca sol tık basılı mouseyi çekince fln ses artıyor.
ikinci linkteki videoda yük altında tıkır tıkır ses çıkartıyor. İlk videoda boşta ekran kartı.
Üçüncü videoda ise o ses yükseldikçe ekranda dalgalanma oluyor ve şuan bile az bir şey var o dalgalanmadan.

RX7600
r5 5500
b450 tomahawk max ıı
evga supernova 650w 80+ gold
2x8 crucial ballistix ram
214xt cpu soğutucu

@Emmree hocam siz anlıyorsunuz bakarmısnız rica etsem.
İlk videodaki ses mouse hareket ettirince geliyorsa işlem yapınca geliyorsa depolama birimi kaynaklı olabilir yani bir sorun yoktur. Aynı ses oyuna girdikten sonra geliyorsa kesinlikle depolamadan geliyordur. O da bir sorun teşkil etmez. İkinci video CW olabilir. Üçten emin olamadım.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk videodaki ses mouse hareket ettirince geliyorsa işlem yapınca geliyorsa depolama birimi kaynaklı olabilir yani bir sorun yoktur. Aynı ses oyuna girdikten sonra geliyorsa kesinlikle depolamadan geliyordur. O da bir sorun teşkil etmez. İkinci video CW olabilir. Üçten emin olamadım.
hocam cw sesiyle beraber bu seste geliyor

2.videodaki tık tık tık sesinden bahsediyorum yük altındayken öyle oluyor boşta ilk videodaki gibi

müsait olunca başka monitörde de denicem 3.deki dalgalanmayı haber ederim hocam.

ekran kartının tam üstünde m2 var ssd den bu kadar ses çıkması normal mi ?

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Emre Zengin
hocam cw sesiyle beraber bu seste geliyor

2.videodaki tık tık tık sesinden bahsediyorum yük altındayken öyle oluyor boşta ilk videodaki gibi

müsait olunca başka monitörde de denicem 3.deki dalgalanmayı haber ederim hocam.

ekran kartının tam üstünde m2 var ssd den bu kadar ses çıkması normal mi ?
İlk ses o kadar fazla gelmiyor gibi. Uzaklaşırsan sesi çok fark etmezsin. Şöyle söyleyeyim oyun falan açıkken depolama biriminden cız sesi her zaman gelir.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Emre
İlk ses o kadar fazla gelmiyor gibi. Uzaklaşırsan sesi çok fark etmezsin. Şöyle söyleyeyim oyun falan açıkken depolama biriminden cız sesi her zaman gelir.
yani hocam olabilir fakat masaüstünde hiç bi işlem gerçekleştirmezken sadece sağ tık sol tık la bu kadar ses bilemedim

ses yükseldiğinde dalgalanma oluyor videodaki gibi pc yi açtım şimdi açarken oldu

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Emre Zengin
yani hocam olabilir fakat masaüstünde hiç bi işlem gerçekleştirmezken sadece sağ tık sol tık la bu kadar ses bilemedim

ses yükseldiğinde dalgalanma oluyor videodaki gibi pc yi açtım şimdi açarken oldu
Oturduğun bina yeni mi hocam? O dalgalanma iç tesisattan kaynaklı da olabilir.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Emre
ne eski ne yeni orta halli

üçlü prizle kullanıyorum.
uygun bi zaman tv de fln deniyeyim sistemi yine olursa sizi etiketlerim hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,944
Üyeler
140,732
Son üye
Enes6363
Top Bottom