Neler Yeni

PC EM DE VİRÜS VARMI BİRİ PC DEMİ

ALExsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
tarık türk
Arkadaşlar selam geçen gün bişey indirdim bir adam yazdı bütün verilerin elimde gerçekten de elindeydi discordum a instama her yerde girdi ama hallettim pc ye format attım ve bütün şifreleri değiştirdim ama bügün lol oynarken usb takınca bi ses geliyor ya o ses geldi bi an içime bişey oturdu acaba adam hala pc em demi virüs mü var ve bu ses 1 kere gelmedi her takma sesi gelince çıkma seside geliyordu ve şuan tekrar geldi bazen de ekran siyah olup geliyor ama 1 saniyelik felan adam ya bilgilerime ulaşırsa diye korkuyorum pc em de olabilir
ARKDAŞLAR 10 SANİYE ÖNCE TEKRAR GELDİ YÜKSEK İHİTİMALLA YA BENİM PC DE SORUN VAR YADA ADAM HALA PC DE

EmreUzn3

80+ Bronze
virüs tara + güzel bir format at arkasından virüs olduğu sıra flaş bellek taktıysan veya takılıysa flaş belleğe virüs girmiş olabilir takılı değilse formatan sonra takdıysan sıkıntı yok

Livaković

80+ Silver
Arkadaşlar selam geçen gün bişey indirdim bir adam yazdı bütün verilerin elimde gerçekten de elindeydi discordum a instama her yerde girdi ama hallettim pc ye format attım ve bütün şifreleri değiştirdim ama bügün lol oynarken usb takınca bi ses geliyor ya o ses geldi bi an içime bişey oturdu acaba adam hala pc em demi virüs mü var ve bu ses 1 kere gelmedi her takma sesi gelince çıkma seside geliyordu ve şuan tekrar geldi bazen de ekran siyah olup geliyor ama 1 saniyelik felan adam ya bilgilerime ulaşırsa diye korkuyorum pc em de olabilir
ARKDAŞLAR 10 SANİYE ÖNCE TEKRAR GELDİ YÜKSEK İHİTİMALLA YA BENİM PC DE SORUN VAR YADA ADAM HALA PC
Biz sana burda ne desekte senin içini rahatlatamayız güzel kardeşim sen birdaha tekrar format at

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Tümay
Buradan nasıl birinin bilgisayarına erişimi olup olmadığını anlayabiliriz ki? Format attıysan ve şifreleri değiştirdiysen biri yoktur, bilgisayarının USB girişinde sorun olabilir mi acaba?

NightWish2434

80+ Silver
ARKDAŞLAR 10 SANİYE ÖNCE TEKRAR GELDİ YÜKSEK İHİTİMALLA YA BENİM PC DE SORUN VAR YADA ADAM HALA PC DE
Formatı flash ile attın degil mi?

ALExsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
tarık türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Formatı flash ile attın degil mi?
Evet flash la attım windows 10u tekrar kurdum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buradan nasıl birinin bilgisayarına erişimi olup olmadığını anlayabiliriz ki? Format attıysan ve şifreleri değiştirdiysen biri yoktur, bilgisayarının USB girişinde sorun olabilir mi acaba?
Yarın bi bilgisayarcıya götüreyim pc yi

Top Bottom