Neler Yeni

Pc hocası amd sistemi aldım

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Efe
Kendi işim benim bu imalathanemiz var deri etiketler üzerine sürekli aktif olması lazım gün içinde sürekli imalat var öyle oturup müşteri gelip istediğini alıp gitmiyor toplu sipariş yapılıyor binlerce mal üretilmesi gerekiyor zor ama Allah yardım ediyor çalışana Rabbim herkesin işini kolay ve bereketli eylesin
gelirin nasıl reis sorması ayıptır

Madyum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Abdullah Kahveci
Umarım yakın zamanda iptal talebinizi kabul ederler. Eğer 3 gün içerisinde iptal ediyorlarsa hem Intel'den hem de AMD'den olabilirsiniz.
Hocam zaten vaz geçtik iptalden çok riske atmak istemedim

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
reis o nasıl işmiş? 15k maaş alman lazım en az. valla ben 10-5 çalışıyorum + haftasonum var. allah kolaylık versin ne diyeyim.
Bu arada bak bu gg6 sistemi almadım al sata düşkün olsam ikisinden de alır 2-3 haftaya kadar 1000 TL kâr ile satardım dimi 😁 yani o kadar da al satci değilim

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Efe
Bu arada bak bu gg6 sistemi almadım al sata düşkün olsam ikisinden de alır 2-3 haftaya kadar 1000 TL kâr ile satardım dimi 😁 yani o kadar da al satci değilim
ya açıkcası 1000 stoklu sistemden fazla kar edebileceğini zannetmiyorum ama sistem başı 500 bıraksa bile kardır.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
gelirin nasıl reis sorması ayıptır
Şimdi o şöyle ben ailemle yaşıyorum evli filan değilim biz ailecek de çalışıyoruz işçiler haricinde dükkanın kasası oluyor gelen para oraya giriyor giderler çıkarılıyor haftalıklar işçi giderleri satın alınan malzemeler vs Kalan para ile aile ihtiyaci karşılanıyor bende haftalık alıyorum taki evlenip ayrılana kadar ondan sonra maaşlı sisteme geçiliyor evlenen kişi maaş alıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya açıkcası 1000 stoklu sistemden fazla kar edebileceğini zannetmiyorum ama sistem başı 500 bıraksa bile kardır.
Edersin öyle deme bu sistem bir süre burada stok bitince ne olacak yine fiyatlar pahalı olan sisteme talep olacak eğer o sıra bu sistemi 11 bine koysam bile emin ol kısa zamanda satılır ama ben yapmayacağım onu

Madyum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Abdullah Kahveci
Hocam intel ve amd ile ne kadar fark olur ?

muhmtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
MEHMET YILDIZ
Bi yerden windows deneme sürümü bul sonra 20 30 TL'ye key bul yeter
siz windowsu kurun ben team viewer ile bağlanır lisanslarım bi ara 10 tane key vermiştim bedava özel bir cmd komutu ile kalıcı lisans artık mümkün üstelik microsoft hesabınıza dijital lisans olarak kaydediliyor ve bir daha format atarken key istemiyor windowsu kur teamvieweri kur 18:00 dan sonra e posta [email protected] yada telegram https://t.me/MEHMET_YILDIZ61

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Efe
Şimdi o şöyle ben ailemle yaşıyorum evli filan değilim biz ailecek de çalışıyoruz işçiler haricinde dükkanın kasası oluyor gelen para oraya giriyor giderler çıkarılıyor haftalıklar işçi giderleri satın alınan malzemeler vs Kalan para ile aile ihtiyaci karşılanıyor bende haftalık alıyorum taki evlenip ayrılana kadar ondan sonra maaşlı sisteme geçiliyor evlenen kişi maaş alıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edersin öyle deme bu sistem bir süre burada stok bitince ne olacak yine fiyatlar pahalı olan sisteme talep olacak eğer o sıra bu sistemi 11 bine koysam bile emin ol kısa zamanda satılır ama ben yapmayacağım onu
11e koysan satılabilir bu arada rahat

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Efe

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Efe

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
forum özel sistemi kaça satmıştın reis sen? ölüsü 7500 eder şu an.
6 ya almistik sanırım 7 ye satmıştım ben dediğim gibi ne çıkarsa çıksın 1000tl den ne eksik ne fazla alıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,038
Üyeler
149,133
Son üye
mandarta
Top Bottom