Neler Yeni

Pc hocası hazır sistem alınır mı 18999TL

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gamze Çelik
Dostum şunu bir türlü idrak edemiyorsunuz sistemde kasa markası zerre kadar hiçbir önemi yoktur, mesh bir kasa olsun 3 veya 4 fanlı olsun hava sirkülasyonu iyi olsun geri boş yani şu markaymış bu markaymış boş işler bunlar, söylediğim özellikler olsun yeterde artar bile.

Yükseltmesi gereken parçaları videoda söylüyor bütçesi olanlar yapmalı diye ama herkesin bütçesi bir olmadığından amaç en uygun şekilde bilgisayar satmak.
Evet 3.2 ve 3.6 mhz ram aynı fiyat diye bunu koymuş dediğim gibi bütçesi olan anakartı yükseltebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum şunu bir türlü idrak edemiyorsunuz sistemde kasa markası zerre kadar hiçbir önemi yoktur, mesh bir kasa olsun 3 veya 4 fanlı olsun hava sirkülasyonu iyi olsun geri boş yani şu markaymış bu markaymış boş işler bunlar, söylediğim özellikler olsun yeterde artar bile.
Kasa markasını beğenmeyenler PSU markası için kötülemişler genelde rampage PSU'su sisteme zarar verir gibi yorum yapmışlar

emre_2280

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emre
Evet 3.2 ve 3.6 mhz ram aynı fiyat diye bunu koymuş dediğim gibi bütçesi olan anakartı yükseltebilir

Kasa markasını beğenmeyenler PSU markası için kötülemişler genelde rampage PSU'su sisteme zarar verir gibi yorum yapmışlar
PSU önemli. Eğer müsait ise ortam Çin üretim kasalara para vermektense kaliteli PSU ile uzay montaj kullanmak daha iyi elbet.

x_Mello_x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Metin Ulaşlı

halbuki hiç alakası yok bende çokça Rampage PSU kullandım hiçbir sıkıntısını görmedim valla, ya onlarda bi cünüplük var yada fabrikasyon olarak sıkıntılıda gelmiş olabilir veya aldıkları yerden satıcı bozuk üründe kakalamış olabilir. her şey olabilir yani ama benim kullandıklarım gayet iyilerdi öyle problemlerini ve sıkıntılarını ne yaşadım nede rastladım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,646
Üyeler
156,644
Son üye
marju01
Top Bottom