Neler Yeni

Pc Hocası PCH Tron sistem

milenix

80+ Gold
önyargılı davranmayalım hemen. daha önce hiç sistemim olmadığı için bu online kararı çıkınca işe girip sistem almaya karar vermiştim. baya heveslendim. ama giremedim işe olmadı. çok heveslendiğim için odaya falan baya hazırlık yaptım babam da tamam alalım dedi.
baban madem pc için okey parayı al sen kendi üzerine sistemi al

Muti69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
samet
önyargılı davranmayalım hemen. daha önce hiç sistemim olmadığı için bu online kararı çıkınca işe girip sistem almaya karar vermiştim. baya heveslendim. ama giremedim işe olmadı. çok heveslendiğim için odaya falan baya hazırlık yaptım babam da tamam alalım dedi.
babana niye ucuz dedin ki , baba pc ye karar verdim kartını ver alıcam deseydin

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
burak gider
babana niye ucuz dedin ki , baba pc ye karar verdim kartını ver alıcam deseydin
baban madem pc için okey parayı al sen kendi üzerine sistemi al
marka takıntısı var kurumsal firmalar harici bir yere güvenmez. zaten internetten kargoya zarar gelir diye güvenmiyor. biz gidip kendimiz alacaz. bir de o kadar zeka seviyesi düşük değil ver kartı alayım bitsin muhabbeti olmaz yani :d

canyrkl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can yargili
Normalde al sat için aldım işteyken ama satabilecegimi sanmıyorum sabah iade edicem

milenix

80+ Gold
marka takıntısı var kurumsal firmalar harici bir yere güvenmez. zaten internetten kargoya zarar gelir diye güvenmiyor. biz gidip kendimiz alacaz. bir de o kadar zeka seviyesi düşük değil ver kartı alayım bitsin muhabbeti olmaz yani :d
bu marka takıntısı dediğiniz şey vatan fln ise geçmiş olsun ya onların düzgün indirimli sistem çıkartmasını bekliyeceksin ya oralardan indirimli parça gördükçe alıp sen toplayacaksın ya da kazık yiyerek alacaksınız veya bunların hiç biri yerine babanı akıllandırmaya çalışacaksın bu yerlerinde güvenli olduğunu anlatacaksın

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
burak gider
bu marka takıntısı dediğiniz şey vatan fln ise geçmiş olsun ya onların düzgün indirimli sistem çıkartmasını bekliyeceksin ya oralardan indirimli parça gördükçe alıp sen toplayacaksın ya da kazık yiyerek alacaksınız veya bunların hiç biri yerine babanı akıllandırmaya çalışacaksın bu yerlerinde güvenli olduğunu anlatacaksın
hocam babamı çok iyi tanıyorum yorumları falan söylüyorum güvenilir diyorlar diyorum onlar şirket adamlarıdır diyor. sizin mesajlarınızı bile göstersem şirket adamlarısınız onun için :D işin içinden nasıl çıkıcam hiç bilmiyorum

milenix

80+ Gold
hocam babamı çok iyi tanıyorum yorumları falan söylüyorum güvenilir diyorlar diyorum onlar şirket adamlarıdır diyor. sizin mesajlarınızı bile göstersem şirket adamlarısınız onun için :D işin içinden nasıl çıkıcam hiç bilmiyorum
bütün sorumluluğu kendi üzerinize almayı deneyin 22 yaşındasınız çok fazla birşeyde diyemiyorum ben 19 yaşındayım asla babamla uğraşmam herşeyi kendim alırım

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Onur Rıdvan Kaya
22 yaşındaysan sen alsana?
Wtf 22 yaşında kaç kişinin hazır parası oluyor bilgisayar alacak hem de hiperenflasyon Türkiye’sinde? İnsanlar okuyor okuyan birinin (okumasa bi yerde iş hayatının ilk yıllarına başlamış olsa bile) bu tarz bir birikiminin olmaması çok doğal? Beynini kullanmadan hemen ağzına ilk gelen lafı söyleyen ve herkesi yargılayan insanlara anlam veremiyorum

milenix

80+ Gold
Wtf 22 yaşında kaç kişinin hazır parası oluyor bilgisayar alacak hem de hiperenflasyon Türkiye’sinde? İnsanlar okuyor okuyan birinin (okumasa bi yerde iş hayatının ilk yıllarına başlamış olsa bile) bu tarz bir birikiminin olmaması çok doğal? Beynini kullanmadan hemen ağzına ilk gelen lafı söyleyen ve herkesi yargılayan insanlara anlam veremiyorum
amma da duyar kastın yaw okurken daraldım

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Wtf 22 yaşında kaç kişinin hazır parası oluyor bilgisayar alacak hem de hiperenflasyon Türkiye’sinde?
İlk hazır sistemi mi 18 yaşımda tekstil de çalışıp 2 asgari ücret parasına pchocası e class sistem almıştım ve 144hz monitör. Bu sistemi satıp 21 yaşıma geldiğimde imzamda ki sistemi topladım yine çalışıp kendi çalıştığım parayla. Askerlik için işten çıktım tazmimatımı alıp askerliğe gittim şuan 9 günüm kaldı 2 hafta önce da c sistemini satın aldım 5 ay çalışmadığım halde. Yani çalışıpta alamayacağız giriş seviye pc yok

milenix

80+ Gold
Duyar falan kasmadım herkesin durumu hayatı sizin düşündüğünüz şekilde olmuyor azıcık beyin
azcık beynini kullansaydın neyden bahsettiğimi anlardın ama görmüş olduk ne yazıkki sende yokmuş

SAYKO1987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
MUHAMMED UĞUR DEMİRCİ
Al sat çılar seri üzgün fiyat pahalı 😂

Top Bottom