Neler Yeni

🔥Pc hocası rx 6600 5600 sistem 16.999tl🔥

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037

byrascal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
hasan avcı
5600 iyi ama rx 6600 yerine keşke 3060 filan olsaydı o zaman çok iyi olurdu. Bu şekliyle almazdım şahsen üzerine biraz daha ekleyip daha iyi bir gpu sistemi tercih edilebilir.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Hasan Doruk
Arkadaşlar goat değil merak etmeyin 😂 Goat sistemler sadece vatan mağazalarında satılıyor zaten

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Deniz Bey
Tebilonu sevmiyorum parçaların kutularını vermiyor, freedos olarak gönderiyor tercih etmem.
gencer gaming de fredos gönderiyor kutuları var onda sıkıntı yokta,hiç bilgisayardan anlamayan birine yeni sistem alıp birde windows yukletecek bilgisayarcı arayacak o kadar para alıyorlar ayıp yaptıkları

Liderkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Hamdi Kara
gencer gaming de fredos gönderiyor kutuları var onda sıkıntı yokta,hiç bilgisayardan anlamayan birine yeni sistem alıp birde windows yukletecek bilgisayarcı arayacak o kadar para alıyorlar ayıp yaptıkları
Ben bilgisayarcı ya sordum 2 ay evvel 450 TL istiyorlar Windows yüklemeye, işi bilmesek kazık atacaklar. Freedos işi sorun ya.

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kadir bayraktar
Kardeşim bende bu yüzden fredoos almaktan korkuyorum çünkü çok anlamıyorum. Fredoos göndermeyen bir site var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bilgisayarcı ya sordum 2 ay evvel 450 TL istiyorlar Windows yüklemeye, işi bilmesek kazık atacaklar. Freedos işi sorun ya.
Windows 10 mu yüklüyor peki

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ahmed
Kardeşim bende bu yüzden fredoos almaktan korkuyorum çünkü çok anlamıyorum. Fredoos göndermeyen bir site var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 10 mu yüklüyor peki
Bence yükleyebilirsiniz internet ten video izleyerek gayet kolay yapılabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ahmed
Gerek yok bence
Özelleştirmelerdeki windows 11 4 5 k vermeye gerek yok ozaman ya onun yerine daha iyi bir şey alırsın hem
Zaten Windows yine yüklü gelmeyebilir sadece lisansı yollama ihtimalide var

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kadir bayraktar
Gerek yok bence

Zaten Windows yine yüklü gelmeyebilir sadece lisansı yollama ihtimalide var
Peki lisanslı yollarsalar fredoos sisteme usb olmadan nasıl yuklucem .fredoos da iken urun anahtariniz varsa girin diyor hani 4 5 tane kare kod yeri var oraya mı yazıyoruz? Eğer öyleyse lisans kodu alıp internetten fredoos sistemde kullanabilir miyim ? Ben bunu usbsiz yapan kimseyi göremedim video olarak o yüzden soruyorum

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,728
İsim
Hacı
Çok iyiymiş nasıl görmedim dün bunu 🤣

Top Bottom