Neler Yeni

PC için Dualsense alınır mı?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,788
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam bende alcam 9.nesil mi dualsense mi pc için
Kanka Ps5 alma planın varsa yada arkadaşlarında falan ps5 varsa dualsense alabilirsin ben arkadaşımın yanına gidiyom koluda alıp beraber ps5 te fifa atıyoz falan pc de de 1. parti oyunlar tam destekli 3. partilerde de destekler oldukça fazla var 1 seneyi geçti benim işte alalı.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Elvan kocer
Kanka Ps5 alma planın varsa yada arkadaşlarında falan ps5 varsa dualsense alabilirsin ben arkadaşımın yanına gidiyom koluda alıp beraber ps5 te fifa atıyoz falan pc de de 1. parti oyunlar tam destekli 3. partilerde de destekler oldukça fazla var 1 seneyi geçti benim işte alalı.
Yok planım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,788
İsim
Emre
Discord
necromancerr

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Elvan kocer
peki şöyle sorayım, elinde ne kadar 1. parti sony oyunu var ? ona göre 9. nesilde mantıklı.
Şuan yok ama hepsi çok güzel oyunlar sevdiğim tarz oyunlar en sevdiğim tlou 1 oynamıştım o hatta
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki şöyle sorayım, elinde ne kadar 1. parti sony oyunu var ? ona göre 9. nesilde mantıklı.
Pc gaming wiki de kablolu yazanları dsx alıp kablosuz kullanabiliyor muyuz hocam

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,788
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Şuan yok ama hepsi çok güzel oyunlar sevdiğim tarz oyunlar en sevdiğim tlou 1 oynamıştım o hatta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc gaming wiki de kablolu yazanları dsx alıp kablosuz kullanabiliyor muyuz hocam
kontrolcüyü kullanabilirsin ama adaptive trigger gibi haptic feedback gibi özelliklerden mahrum kalırsın (Sadece kablolu destekleyen oyunlarda)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,788
İsim
Emre
Discord
necromancerr

cairon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sinan
Alabilirsin, Bende ve arkadaşlarımda var; tekken, street fighter ve mortal combat oynuyoruz. Bazı oyunlarda semboller xbox oluyor. eğer aşina isen tuşlara oda sorun olmuyor. Uyumluluk vs sorununda olmaz. Dokunmatikten fareyi kontrol edebilmek inanılmaz bir lüks onu da belirteyim.
bluetooth ile eşleştirip kablosuzda oynuyabiliyorsun.
Her şeyi oynuyabilirsin kablosuz, ds4windows programı ile

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,788
İsim
Emre
Discord
necromancerr