Neler Yeni

Çözüldü✓ Pc için gamepad önerisi

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
Bütçe
4000
Merhabalar , PC için gamepad arıyorum. Xbox 9. Nesil alıcaktım fakat Bluetooth veya 2.4ghz ile kullanmak için ekstra bir dongle almam gerekiyormuş. Bunu gördükten sonra açıkçası fikrim değişti. Birde pilli olması bence bir dezavantaj şarjlı olsa daha iyi olur benim için.
Maksimum 4k bütçe ile 2 adet gamepad arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,084
İsim
uwu
Merhabalar , PC için gamepad arıyorum. Xbox 9. Nesil alıcaktım fakat Bluetooth veya 2.4ghz ile kullanmak için ekstra bir dongle almam gerekiyormuş. Bunu gördükten sonra açıkçası fikrim değişti. Birde pilli olması bence bir dezavantaj şarjlı olsa daha iyi olur benim için.
xbox 9.nesil al yanına 150/200tlye bluetoot la kullanırsın

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablo ile de bağlayabilirsin Xbox Controller'ı. Kablolu almak istiyorsan MSI marka bakabilirsin.
Kablosuz kullanabileceğim şarjlı bir ürün istiyorum hocam. Şarjı bitincr kabloyu takıp devam edebileceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

xbox 9.nesil al yanına 150/200tlye bluetoot la kullanırsın
Pekii dostum , 1 adet dongle ile 2 gamepadi de kontrol edebiliyor muyuz

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
[US$40.58]8Bitdo Ultimate C Kablosuz 2.4G Oyun Kontrolcüsü PC Windows 10 11 Steam Deck için Raspberry Pi Video Oyunları Ekipman ve Aksesuarları from tüketici elektroniği on banggood https://banggood.onelink.me/zMT7/q24axt3s kendi dongle ı var kaliteli gamepad 10 günde geldi 70 tl kargo seçip

Kablosuda içinde şarj için

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
Ne zamandır kullanıyorsunuz hocam. Şarjı ne kadar süre gidiyor. Biraz bilgi verir misiniz
Hocam abim aldı morlusunu alalı 1 hafta olmamıştır daha şuan kendisinde bana da yeşillisinden sipariş etti onun gelmesini bekliyorum ben denedim ilk geldiğinde sorayim ona şarjı ne kadar süre gidiyor diye

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
Hocam abim aldı morlusunu alalı 1 hafta olmamıştır daha şuan kendisinde bana da yeşillisinden sipariş etti onun gelmesini bekliyorum ben denedim ilk geldiğinde sorayim ona şarjı ne kadar süre gidiyor diye
Olur hocam çok memnun olurum

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
Olur hocam çok memnun olurum
Aldığından beri şarja takmamış 25 saat gidiyormuş şarjı 2-3 saate şarj oluyormuş şarjı bitince üstünde kırmızı bir nokta yanıyor

25 saat gitmesi denemedik ama öyle deniyor benim elime gelince uzunca oynayıp deneyeceğim

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
Aldığından beri şarja takmamış 25 saat gidiyormuş şarjı 2-3 saate şarj oluyormuş şarjı bitince üstünde kırmızı bir nokta yanıyor

25 saat gitmesi denemedik ama öyle deniyor benim elime gelince uzunca oynayıp deneyeceğim
Xbox 9. Nesil ile ortalama aynı paraya geliyor hangisi almak daha mantıklı acaba emin olamadım şuan

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
Xbox 9. Nesil ile ortalama aynı paraya geliyor hangisi almak daha mantıklı acaba emin olamadım şuan
1.1k ya sipariş ettik daha yeni aynı fiyata gelmiyor ki hocam ilk hesap olunca 100 tl de indirim uygulanıyo

2. El xbox diyorsanız okey

Top Bottom