Neler Yeni

Çözüldü✓ Pc için kredi çekilir mi?

mgergin2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahmut Gergin
Merhaba arkadaşlarlar yaşım 22 küçüklüğümden beri pc gaming bir setup kurma hayalim vardı. Şuan kalıcı bir işim var ve aylık gelirim 20K hayallerime erken kavuşmak için 45 k kredi cekme gibi bir düşünceye girdim 6 Ay'a vade %3,83 oranla. Yani anlayacağınız aylık 10k ya yakın ödeme olacak taksitler tavsiyelerinizi bekliyorum.?

Son düzenleme:

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,476
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Merhaba arkadaşlarlar yaşım 22 küçüklüğümden beri pc gaming bir setup kurma hayalim vardı. Şuan kalıcı bir işim var ve aylık gelirim 20K hayallerime erken kavuşmak için 45 k kredi cekme gibi bir düşünceye girdim 36 Ay'a vade %3,31 oranla. Yani anlayacağınız aylık 2500 TL ye yakın ödeme olacak taksitler tavsiyelerinizi bekliyorum.?
onun yerine 12 taksitle falan almayı deneyemez misin? ben boyle yapıyorum genelde

OzkaNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özkan Ural
Merhaba benim şahsi önerim kredi çekmen değilde onun yerine kredi kartından tek çekimle alıp aylık ödeme şeklinde 10 bin 10 bin veya daha düşük meblağa ama mutlaka asgari tutarın üstünde ödemen olur yoksa diğer türlü fazla fazla bankaya geri ödeyeceksin bence bunu bi düşün derim

The Semih

80+ Silver
Merhaba arkadaşlarlar yaşım 22 küçüklüğümden beri pc gaming bir setup kurma hayalim vardı. Şuan kalıcı bir işim var ve aylık gelirim 20K hayallerime erken kavuşmak için 45 k kredi cekme gibi bir düşünceye girdim 36 Ay'a vade %3,31 oranla. Yani anlayacağınız aylık 2500 TL ye yakın ödeme olacak taksitler tavsiyelerinizi bekliyorum.?
Kendinemi çalışıyorsun yoksa ev mi geçindiriyorsun, ailenle yaşıyorsan krediye gerek yok hocam.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hiç mantıklı değil. Ortalama bı PC 15-20k zaten krediye bulaşmana değmez. Mümkün olduğunca uzak dur. Nakitin yoksa taksitle almaya bak.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
icardi
Altı üstü bilgisayar ya. Al 15k lık bir şey oyna. Paran olunca artır. Ev değil araba değil bu kadar bi pc bi telefon için emeğinize yazık etmeyin

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,815
İsim
kadir
Asla öyle bir hata yapma, kredi kartına 12 taksit olarak al en kötü.
Şimdi o krediyi çekip 6 ay sonra sıkılacaksın PC'den 15-20k zarara gireceksin durduk yere.
Daha mütevazı bir şey alıp zamanla yükselt derim, bir anlık hevesle alıp çok büyük pişmanlıklar yaşarsın.

mgergin2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahmut Gergin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba benim şahsi önerim kredi çekmen değilde onun yerine kredi kartından tek çekimle alıp aylık ödeme şeklinde 10 bin 10 bin veya daha düşük meblağa ama mutlaka asgari tutarın üstünde ödemen olur yoksa diğer türlü fazla fazla bankaya geri ödeyeceksin bence bunu bi düşün derim
Söyle hocam başka gider masraflarımda var ancak minimum aylık bu ücreti yatirs
Kendinemi çalışıyorsun yoksa ev mi geçindiriyorsun, ailenle yaşıyorsan krediye gerek yok hocam.
Hocam şöyle ben, yaşlı nenemle yaşıyorum ve fazla bir giderimiz olmuyor faturalar dışında yeme içme dışında. Bir de kaldığımız ev bize ait

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
3 ay bade farksız taksit tarzı bir şeyle ucuz bir sistem al. Sonra her ay sistemi biraz daha iyi hale getirerek devam et. Ticarette de biraz iyiysen her ay bir parça satıp bir üstünü ala ala 10-15 ayda krallar gibi sistem yaparsın kendine. O zamana kadar da sistemsiz kalmazsın. 45K kredi çekip 90K ödemek çok saçma olur bence.

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Dr Luciano
kredi faiz oranları çok yüksek...
36 ayına ipotek koydurma...
ortalama bir hazır sistem yakalayıp daha sonra yavaş yavaş sistemin parçalarını yükseltmeni tavsiye ederim...

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Rick Baba

20K gelirin varmış, 5K yesen 15K 3 ay biriktirsen 45K yapar kredi-kredi kartına ihtiyaç duymadan alabilirsin

alperenmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Alperen Mutgan
Kanka oyle bisey yapma bence eger odeyebilirim diyorsan yeni musteriye ozel akbank yapikredi qnb teb falan faizsiz nakit avans veriyor onlari dene bence ama vadesi 6 ay hangikrediden daha fazla bankayi da gorebilirsin cogu banka yapiyordu en son

Top Bottom